Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Meg bírjátok inni a cukros...

Meg bírjátok inni a cukros Coca-colát?

Figyelt kérdés
Valahogyan rettenet culros lett és szószerint marja a fogaimat. A zero sokkal jobb!
2021. márc. 4. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva vagyok, a Zerot nem tudom meginni.
2021. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Meg, bár szerintem is túl édes, de én ezt a zero-ról is eltudom mondani. Mondjuk én már pár éve nem nagyon iszom se cukros se édesítőszeres italokat, így kissé elszoktam az édes íztől.
2021. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Régen azt ittam többnyire, ma viszont már inkább a cukormenteset tudom csak meginni.
2021. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

A Colában nem a cukor marja a fogaidat Kérdező!

Életemben összesen nem ittam meg 5 liter Colát, de ha valami szar, akkor a cukormentes az az igazán.

2021. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Rettentő régen nem ittam a cukros verziót, de azért biztos "meg tudnám inni", ha "muszáj" lenne.
2021. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Mindkettő szar szerintem. Én csak opyan üdítőt szeretek, amibe legalább egy kicsi gyülömcstartalom van.
2021. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát, edig de! Oké, hogy a zero is édes, de nincs benne cukor. De igen, a cukortól, meg olyan rettenet cukros, pedig én nagyon szeretem az édeset...
2021. márc. 4. 11:16
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem a cukortól van. A sima cukros Coca Cola nekem is marja a fogaimat, de más cukros üdítő nem. Próbáltam több mindenből is cukrosat és édesítőset összehasonlítani, egyiknél sem jött ez el, csak a Coca Cola-nál. Tehát nem a cukorral van a baj, hanem konkrétan ezzel az üdítővel, valamelyik összetevőjével. Valószínűleg nem csak annyiban különbözik az édesítőstől, hogy nincs benne cukor.
2021. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Meg bírom inni bármelyiket, csak már elvből nem teszem:

[link]

2021. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is a zero sokkal édesebb. Nekem nem marja a fogaimat a sima sem.
2021. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!