Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet valahol energiaital...

Lehet valahol energiaital ìzű, de koffeint és más ilyesmi anyagokat nem tartalmazó italt venni?

Figyelt kérdés
Mikor megiszok egy energiaitalt, másnap nagyon fáradt vagyok és álltalában fáj a fejem. Az ízét viszont szeretem.

2021. máj. 3. 10:28
 1/4 Ibw4x ***** válasza:
91%

adrenalin kid, tutti juice

most ezek jutnak eszembe.

2021. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Nekem az ilyen "csak az íze" egyáltalán nem jött be. A tutti Juice-nak pálinka szaga van, az adrenalin kid pedig keserű és száraz..


Bár kipróbálhatod, nem egy nagy összeg és mindenkinek más az ízlése, de nekem ezek nem jöttek be

2021. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet kipróbálni a Bombát illetve az új Wattokat, azokban feleannyi koffein van. Tehát kb annyi mint egy pohár kólában, nem hiszem hogy ennyitől bármi bajod lenne.
2021. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adrenalin Kid, Uludag (zöld) - ez egy török üdítő ital ami tutti fruttis ízű, nagyon finom. Gyrososoknál, Dönereseknél, Kebaposoknál lehet venni.


[link]

2021. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!