Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Dobozos paradicsom konzervből...

Dobozos paradicsom konzervből jóízű ivólevet készítenék? Ebben kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Univer üveges paradicsom ivólevet szoktam inni, de elfogyott. Viszont több tucat bolti

dobozos(0,5kg)paradicsom konzerv van a kamrában.


Ezt szeretném valamilyen egyszerű módon ivólének átalakítani. Egyszerre csak annyit, amennyit aznap megiszok, max másnapig.


Pasi vagyok, tehát nem könnyű eset.



#paradicsom ivólé konzervből
2021. máj. 29. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egész, hámozott paradicsom, kockázott paradicsom, vagy sűrített paradicsom az a konzerv?
2021. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aldi kínálta, Passierte Tomaten néven, Carloni termék, kocka alakú dobozban, közepesen sűrű massza. Na ilyenből van 20 darab.
2021. máj. 29. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor ezt csak felengeded vízzel, olyan sűrűségűre, amilyenre szeretnéd, teszel bele sőt és borsot. Kb ez a sima paradicsomlé.
2021. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt teszem.


Azért tört rám a lékészítés, mert nehogymá' ne lehessen házilag készíteni (majdnem) olyan italt, mint az univer üveges paradicsom ivóleve(csodafinom)

Itt punnyad a kamrámban a rengeteg sűrítmény, gondoltam felhasználom.


Úgy néz ki, hogy az áldásos sgítségeddel megoldom.


Köszönöm, még délután megpróbálom...aztán értesítelek.

2021. máj. 29. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Sok sikert 😎
2021. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást..nos meglett a kicsike..néhány pohárkával mellényúltam, de megvan az igazi, az ízlésemnek megfelelő..ezt sem hittem volna, hogy ilyent tudok készíteni.


Köszönöm, sínen vagyok.


(az már csak hab a tortán, hogy nem kell üvegest vásárolnom, hanem leveszem a koronát a fejemről, és magam kis kezeivel készítek gusztusomnak megfelelő ivólevet<amit neked köszönhetek>)

2021. máj. 29. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szuper. Örülök hogy sikerült.
2021. máj. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!