Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Eredeti valódi tea miatt...

Eredeti valódi tea miatt lehet hogy egész éjszaka nem alszik az ember?

Figyelt kérdés

Igazi kínai fekete és zöld teát ittunk este egy barátommal hát elég sokat, nem vagyok a teához hozzá szokva..

Lehet emiatt nem tudtam aludni éjszaka? próbáltam de nem jött álom a szememre


2021. jún. 9. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. A tea ugyanúgy serkentőszer, mint a kávé.
2021. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi az az elég sok? Attól függ. Rám nem hat így, de én kávé után is tudok aludni :) serkentő hatású, tehát ha érzékeny vagy rá, igen
2021. jún. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha még ez a meleg idő is hozzájárul, akkor bizony lehet.
2021. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Persze, ha a teázás után jó pár órát nem vagy álmos, az teljesen természetes. Ha 1-2 adagnál többet iszol, akkor bizony nem jön álom a szemedre.
2021. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Hajjaj! Egyszer összeborítottam mindenféle teát... voltam is tőle olyan rosszul.
2021. jún. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fekete teától előfordulhat, a zöldteának ilyesmi hatásaival nem vagyok tisztában

Mondjuk nálam ez érdekes, kávé után simán alszom, de fél bögre fekete tea még órákig ébren tart

2021. jún. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!