Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nek-tek melyik energiaital...

Nek-tek melyik energiaital jött be eddig a legjobban ? Melyik ízlett a legjobban ?

Figyelt kérdés

Én még kezdő vagyok a témában, de a redbull nekem túl buble gum ízű :D tudjátok az a rózsaszín rágó, és nekem kevés volt benne a szénsav is.

Nekem eddig ez ízlett a legkevésbé, ráadásul 495 ft-ba került az a 250ml :D


Talán a Bomba jött be a legjobban, mert annak nem voltak túlzó ízei, se utóíze annyira...

A Hell is bejön, de annál talán egy kicsivel jobban a Burn. :D


De a Burn nekem annyira ízes, és finom, hogy tuti rájárnék, ezért jobb nálam a Bomba :D


Ti hogy vagytok vele ?

Ki hogy érzi ?

Nektek melyik a kedvencetek ?

Mit érdemes megkóstolni ?


(Ja, és az Nber energy drink :D Nálam azért lesz mindig is holtversenyben az első helyezettel, mert mindig eszembe jut, ahogyan röhögni szokott, és ad egy plusz feelinget hozzá :D és szerintem az is finom. Nálam a Bomba, Burn, Hell ((+ Nber)) a top 3as eddig)


Szép napot! ✌️



#energiaital #koffein #Burn #Hell #Nber energy drink #Ki ez az Nber ?
2021. jún. 22. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fekete monster
2021. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
hell bomba
2021. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Hell focus, mert aránylag "erős" (lol) de legalább érzem, hogy csinál velem valamit.

Bomba virgin mojito, mert nagyon jó frissítő íze van, ízre ezt szeretem a legjobban!

Monster rehab, mert "sok" (fél liter) és más mint a többi , egy szénsavmentes teás limonádé, extra koffeinnel, meg egy rakás más anyaggal.

2021. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Watt-egres, dinnyés.
2021. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Monstert szoktam leginkább inni, ízre a Mango Loco, LH44, Pipeline Punch, Pacific Punch a kedvenceim
2021. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Én a tutti-fruttit szeretem, Hellt szoktam inni.

De nagyon ízlik a zöld, banános-vaníliás Hell is.

2021. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%
Hellnek a Cola ízű, de nem tudom, létezik e még, mert kB 2 éve nem ittam energiaitalt.
2021. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

A Bombában alig van több koffein, mint egy pohár kólában.


Nekem a sima Hell a nagybetűs Energiaital, a többi lapos és élvezhetetlen (Burn és társai), vagy egyenesen szörnyű (Hell jegeskávé és a többi tragikus próbálkozás). Az íz kedvéért még évente párszor jöhet a Mango Loco, de azt inkább üdítőként élvezem, úgy meg jobb az Arizona Iced Tea.

2021. jún. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
A Gamer Hell italok nagyon finomak, nekem a kókuszos a kedvenc
2021. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
9.na azok nekem valahogy nem ízlenek pedig izgatottan vártam mikor látom meg boltokban de nekem nagyon gejj és édes íze van. de a cseresznyés azt hiszem tényleg jó.
2021. jún. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!