Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kóstoltátok már az Nber...

Kóstoltátok már az Nber Energy Drinket? Milyen íze van? Nektek ízlik? Milyen energiaitalhoz hasonlítanátok a legjobban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted a kommentelőket az energiaital facebook lapján nyugodtan. Oda talán több őszinte ember jár mint ide, itt csak a lehúzás van. De valószínűleg sima natúr energiaital íze van, legalábbis én ezt olvastam. :D
2021. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Miért olyan nagy szám ez?
2021. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon ízlik. Hogy is mondjam olyan mint,egy alap tuttifruttis íz,ezt érzed benne nagyon. Amúgy én a név meg csomagolás miatt vettem leginkább.
2021. márc. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tutti frutti, sima izű, finom, ajánlom (300 ft és sztem tökre olcsó, mert én vidéki vagyok, meg márka).
2021. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bűzös bab válasza:
3%
abált szalonna izű
2021. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alapjáraton Hellt és Redbullt iszok. Azokhoz képest csak annyit tudok róla mondani, két ember nevében, hogy baromi KESERNYÉS íze van. Nekünk egyáltalán nem az alap ÉDES vagy épp SAVANYÚ tutti frutti ízű volt. Mi egyet tudtunk belőle meginni, a második ráadás volt, hogy hátha elsőre szériahibásat vettünk, de nem. :D
2021. nov. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!