Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb ízű Burn...

Melyik a legjobb ízű Burn Energy, ami nem pörget fel nagyon durván?

Figyelt kérdés
Ma reggel anya vett nekem egy Passion Punch-ot, ami ízlett, nem volt nagyon szénsavas, és mindig is szerettem az ilyen trópusi ízű dolgokat. Természetesen nem szeretnék rendszeresen inni, csak ha kedvem támad, pl. havi 1x. Tudnátok ajánlani 1-2 jó ízt, ami tényleg jó? (max fél óra alatt innám meg, mert megbolondulnék tőle.)

#energiaital #Burn #burn energiaital
2021. aug. 11. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Koffein mindegyikben ugyanannyi van. Max ha van belőle cukormentes, akkor abban kevesebb az energia.
2021. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

Nem egy csík gyorsat vagy kólát szívsz fel hogy "bepörgessen" nagyon durván.

Koffein és Taurin ugyan annyi van az összesben,a cukormentesben kevesebb az energia mint előttem írták.

Bombák viszont fele annyira erősek, inkább akkor azt vegyél.

2021. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
A koffeintartalom az valóban azonos mindegyikben, 1-2 kivételtől eltekintve. Szerintem ha egy fél óra alatt iszod meg akkor nem lesz belőle semmi gond. Remélem azért vagy legalább 15-16 éves. Nekem a Burnből talán az alma-kiwi volt a kedvencem.
2021. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Off: Bocsi, hol kaptatok Passion Punch-ot? Sehol nem találok. Köszi, ha válaszolsz. :)
2021. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, nálunk a kisboltban van, de szerintem szuoermarketekben találsz :)
2021. aug. 30. 15:33
 6/6 anonim válasza:
56%
Burn: Apple kiwi
2022. nov. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!