Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Hell márka Latte-ja sima...

A Hell márka Latte-ja sima "kávé", vagy ugyanolyan energiaital, mint a többi terméke?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Google látom nem a barátod. Sima kávé.


[link]

2021. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Összetevőit tekintve inkább tejeskávé.

Viszont megállapíthatom, hogy energiaitalt régen napi szinten ittam. Mostmár ez lecsökkent havi 1-re. Még rendes kávé helyett is cikória kávét fogyasztok, tehát a koffeinbevitelem kb 0. De ezektől a Hell "kávéktól" eszméletlenül rosszul tudok lenni, szerintem nagyon sok koffein lehet benne. (Később megnézem)

Itt vannak az összetevői:

[link]

2021. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Ez a duma már 10 éve sem volt vicces, a jövőben inkább mellőzd.

Bármily hihetetlen, mielőtt feltettem a kérdést, én is utánaolvastam, sőt még ezt az oldalt is sikerült megnyitnom. Elképesztő, mi?

Ettől függetlenül a választ a kérdésemre a hell honlapja sem adta meg. Még úgy sem, hogy te újra belinkelted. Azért köszi a fáradozást!:)

2021. okt. 12. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
És én kettesként miért is lettem lepontozva? :D Nem értem.
2021. okt. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Én sose kávéztam, ellenben sokáig rengeteg energiaitalt ittam. Jelenleg ott tartok, hogy heti 1-2-re sikerült redukálnom, de szeretném teljesen elhagyni végre.

Viszont cserébe totál beszippantott a slim latte, amit mostanában napi szinten fogyasztok.

Tisztában vagyok vele, hogy ez valahol pótcselekvés, mert amúgy meglennék nélküle.

De nem találtam arra irányuló leírást sehol, hogy ez csak simán kávé lenne, vagy van benne valami "energiaitalszerű" is. Ha az utóbbi, akkor ezt se ártana befejezni, mert nem az a célom, hogy csöbörből vödörbe essek.

2021. okt. 12. 13:55
 6/9 A kérdező kommentje:
A pontozáshoz nem tudok mit hozzáfűzni, nem használom ezt a funkciót. De látom téged zavar, úgyhogy gyorsan felpontoztalak :D
2021. okt. 12. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

"Ettől függetlenül a választ a kérdésemre a hell honlapja sem adta meg. Még úgy sem, hogy te újra belinkelted. Azért köszi a fáradozást!:)"


Nem tesz semmit, ha fogyatékos vagy, ahhoz nekem nincs közöm. Ott virít az összetevők listája. Ha te abból nem tudod felfogni, hogy "sima kávéról" és nem kávéval kevert eredeti Hellről van szó, akkor gyakorold az értő olvasást, mert ennél sokkal nagyobb problémáid lesznek az életben.


Puszi :)

2021. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az én olvasatomban az a fogyatékos, aki nem veszi észre, hogyha valaki nem kíváncsi rá a továbbiakban.

Sajnos neked ez most nem jött össze.

Sebaj, menj éld ki magad még egy kicsit valahol máshol, aztán verd ki hátha megnyugszol.

Segítek, nem kell válaszolnod, nem érdekel.

2021. okt. 12. 14:50
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem taurint is tartalmaz, vagy csak bődületesen sok koffeint. Egy erős fekete közel sem okoz olyan szívdobogást nálam mint a hell kávék.
2021. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!