Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A kakaót tejjel vagy vízzel...

A kakaót tejjel vagy vízzel jobb elkészíteni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 06:35
A kérdező szavazást indított:
Csakis tejjel!
Csakis vízzel!
A kettővel együtt!
82 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Olvasd el a csomagoláson.
2021. nov. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Már leginkább vízzel csinálom.De persze nem Nesquikből és egyéb instant porokból.Hanem rendes kakaóból.
2021. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát kérdező, roppant egyedi ízlésed van...
2021. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Vannak ízek amik együtt harmonizálnak működnek jól. Vízzel is ihatod, de nem lesz olyan ízélményed, mint, amikor tejjel készíted. Persze vannak már magvakból készült italok vegánoknak, de közel sem olyan ad olyan ízvilágot.


Szerintem szokás kérdése. Sok mindent meg lehet szokni.:)

2021. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

4


De van olyan kakaópor aminek a csomagolására rá is van írva,hogy vízzel is elkészíthető.És tudomásom szerint az indiánok sem tejjel készítettek italt belőle.

2021. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
A forró csoki porokra pl. azt szokták írni, hogy vízzel csináld. De azokat is minimum feles tejjel szoktam, vízzel rossz az íze szerintem.
2021. nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

5# Igen vannak, de én arra gondoltam, hogy a többség tejhez van szokva. ( tej+kakaó)

Igaz a kérdező általánosságban kérdez, és nem pontosít, milyen kakaóra is gondolt:)

2021. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Bármelyiket el lehet készíteni vízzel, csak a többségnek nem fog úgy ízleni, mint tejjel.

Az meg tök mindegy, hogy ezer éve mit raktak bele az indiánok, annak a kakaónak köze nincs a mai magas minőségűekhez sem. Ne vicceljünk már, ez olyan, mintha magában, fűszer nélkül, netán nyersen ennénk a húst, mert hát az ősember is így tett.

2021. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az instantot tejbe kell keverni, a rendeset kevés vízzel-cukorral kell elkeverni és a forró tejbe öntve főzni pár pillanatig.
2021. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
AMelyiket vízzel lehet elkészíteni, abban már van tejpor is a kakaó és cukor mellett!
2021. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!