Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Nesscafeból melyiket szoktátok...

Nesscafeból melyiket szoktátok venni? Jakobs, Tchibo, Nestle vagy valami más?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 05:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nescaféból Nescafét szoktam venni. Extra strong.
2021. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a Nescafé egy márkanév. Abból nincs Tchibo meg Jacobs :) Instant kávénak hívják azt, amire gondolsz.
2021. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Nescafé, az Nescafé, márkanév, mint a Tchibo, vagy a Jacobs. A szó amit kerestél : instant kávé.


Egyébként a Nescafét én nagyon megutáltam, pedig régen kedvenc volt, de valamit nagyon elszúrtak rajta, és 1-2 éve ihatatlan valami mellékíz miatt. Túlzás nélkül állíthatom, mindenféle instant kávét kipróbáltam már a drágábbtól pl. Davidoff, Illy, középkategóriából mint Tchibo, Jacobs is sokat, de ami a legjobban ízlik, azok a nagyobb áruház sajátmárkás piros (classic) ízei. Semmi gold, vagy crema, meg a bánat tudja mi.

2021. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aldi sajatmarkas aranykupakos
2021. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Nescafét. Mármint amíg instant kávét ittam, most már vettem egy kávéfőző gépet.
2021. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 B.112-es ügynök ***** válasza:
Bravos, Mokate Irish Cream
2021. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha kiveséztétek a kérdést, és mindenki megnyugodott, akkor válaszolni is lehet.
2021. dec. 13. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Kivesézték?? Kérdező, Ők csak rávilágítottak a kérdés helytelen megfogalmazására, amivel egyben meg is válaszolták a dolgot, Te meg erre kötözködsz!

A Nescafé a kávénak nem a fajtája, hanem a márkája, aminek egyébként a Nestlé a tulajdonosa, a Jacobs és a Tchibo meg külön-külön más kávécégek! A fajtája vagy instant (granulátum) vagy 3in1 (kávé-tejpor-cukor kevert por) !

Instantból mi mindig Nescafé-t veszünk, 3in1-ből viszont többfélét is: Nescafé, Ricoré, Bravos, Mokate, Jacobs, Omnia.

2021. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!