Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Be szeretnék rúgni, semmi...

Be szeretnék rúgni, semmi különös oka nincs, csak hiányzik az érzés, van itthon 2 darab 5,2%-os sör. Tudni kell hogy nem bírom a piát. Ennyitől be lehet rúgni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Alkatfüggő, de ennyitől max. egy 40 kilós tinilány rúgna be rendesen. Becsiccsenteni talán.
2021. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó neked. Én másnap olyan beteg vagyok, hogy az italra rágondolni sem merek.
2021. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem.Legalább még 2 doboz kell hogy jókedve legyen az embernek,még 6 doboztól be van már rúgva,de még ezekután is megbír inni még részegen 4 dobozzal,mielőtt beájul.Legalábbis nálam régen így ment,amíg még alkoholizáltam.
2021. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én 1x rúgtam be, pont 2 ilyen sörtől. Hozzáteszem 55 kilós, 20 éves lány voltam, akkor már 36 órája ébren, és enni is alig ettem aznap. Így sikerült életem egyik legrosszabb élményére szert tennem.
2021. dec. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem birod a piad, akkor mar az elsot is meg fogod erezni, plane ha nem eszel elotte semmit.
2021. dec. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Vagy igen, vagy nem, biztos sokat vesztesz, ha kipróbálod.

Annyi biztos, hogy 40+ évesen, 164cm 71kg-val nekem két üveg sör behat.

De ez attól is függ, hogy kipihent vagyok-e, mikor és mit ettem előtte.

2021. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szo-szo, de amúgy jó eséllyel igen! A sör bár alapból sokkal gyengébb, de egyik fő összetevője, a komló - mint kenderféle, felerősíti az alkohol hatását, így a sört jóval előbb megérzed, mint a töményet! Ráadásul ha nem bírod az alkoholt, és még plusz éhgyomorra iszod, akkor tuti kifekszel!

Én relatíve jól bírom az alkoholt, és bár berúgni sosem akarok, de egy kissé spicces állapot néha jólesik, ezért én az erősebb söröket részesítem előnyben, 5%-tól fölfelé! 1 doboz még szimplán jólesik, de érződik, 2-nél már nálam is megvan a spicces hatás, nálad meg mégnagyobb hatás, ha nem bírod! Tegnap például megittam másfél üveg Heinekent éhgyomorra, ha több nem is volt szerencsére, de a hányást nem tudtam elkerülni!

34/F, 175 cm, 68 kg

2021. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Van, hogy nekem már két korty bor is megárt.
2021. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!