Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik Ice Tea a legjobb?

Melyik Ice Tea a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni.

2022. febr. 18. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Pfanner-ből a fehér tea, San Benedetto-ból az aloe, Liptonból a zöld, és a Nestea barackosa. Fuze Tea-ből meg vmi gyömbéres ízlett a legjobban.

Rauchból meg jó a szedres.

2022. febr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a Rauch citromost, vagy a San Benedetto barackos ízét szeretem a legjobban.
2022. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Xixo citromos!
2022. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Lidl-s Freeway barackos és citromos nekem a legfinomabb. Régebben mindig Nesteát vettem, de mióta megváltozott, azután egyszer még vettem, hogy kipróbáljam, hogy milyen lett és hát marhára nagyon más, nagy rossz lett. Azóta nem is vettem már soha többé Nesteát, pedig a változás előtt napi szinten azt ittam. Ezért kellett egy másik alternatívát találnom és a Freewayes barack teában ezt megtaláltam, amit annak idején a Nesteában. Szóval, most már napi szinten Freeway teát iszok.


Amik még jó márkák teában a Lipton, Rauch, Arizona, San Benedetto, Xixo.

2022. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!