Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet venni valahol gyorsétter...

Lehet venni valahol gyorséttermes üdítő adagolót?

Figyelt kérdés
Amelyik szódásított kólát ad,esetleg valamilyen otthoni verzióban kapható?

2022. márc. 17. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezek általában az üdítős cég tulajdona, legalábbis ahol dolgoztam, ott mindig a coca kólás embert kellett hívni ha valami nem volt jó.



de otthonra is vannak ilyenek, amik belenyomják a bubit abba a valamibe amit beleteszel.

2022. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soda streamnek van pl Pepsije, az ugyanazon az elven megy, mint az éttermesek.
2022. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. A soda streamről még nem hallottam, jól hangzik.
2022. márc. 17. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Soda stream

Lehet hozzá venni pepsis "szörpöket". (Lehet coca colás is van, abban nem vagyok biztos, de pepsi termékeket láttam boltban.)

2022. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom, én 8 év pultozás után rohadtul undprítónak tartom azt a szatyor cukros szmötyit.


Mondjuk tom, semmivel nem jobb mint a gyári...

De otthon legalább tehetsz bele igazi, házi szörpöt.

2022. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Gondolom valami hasonlót szeretnél :D

2022. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet boltban venni Pölöskei Cola szörpöt. Azt otthon felengeded szódavízzel vagy ásványvízzel és majdnem olyan italt kapsz ami ezekben a gépekben is van. Finom. A Pölöskei honlapjáról is meg lehet rendelni házhoz a kóla szörpöt.
2022. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!