Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvenc energiaitalot...

Melyik a kedvenc energiaitalotok?⚡

Figyelt kérdés

Nekem a Bomba-meggy. Ezt sok helyen be tudom szerezni.

De kedvenc még a Spar-dinnyés ami mostanában megszűnt, viszont ha folyamatosan lenne ez lenne a kedvenc! Aztán az Adrenalin-dinnyés, de messzi boltban van csak így nem mindig veszem. Meg a Watt-görögdinnye, egres és a körte almás. Írjatok kérlek kort és nemet is.

Nem szeretem a túl édeseket és a monstereket is nagyon ritkán iszok.

Én 24L vagyok.



2022. márc. 27. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Monster, Redbull, Hell, Burn, Watt, Adrenalin.


Monster bármelyik, Redbull normál, Hell Red Grape, Hell Strawberry, Watt fehér eper - guava.


34/N.

2022. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Na köszi az emlékeztetőt, mert a Watt fehér eper - guavat kihagytam pedig az is kedvenc :D.
2022. márc. 27. 20:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Piros Watt, sima budget 33/n
2022. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az új Guarana se édes, az orginal
2022. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Bármelyik Monstert szeretem, amelyiket elcserélhetem egy Hellre, xDDDDxDDdDXDxDXDdXDddadDddd
2022. márc. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát nekem amit kóstoltam az egyik sem ízlett különösebben.Nem is nagyon értem,hogy sokan miért vannak annyira oda ezekért az energiaitalokért,hogy napi hármat,négyet vagy akár még többet is megisznak belőle...
2022. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Monsternek van egy életérzése meg egy stílusa
2022. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

7


Szóval,akkor az energiaitalok is olyanok mint a Coca-Cola,Fanta..stb.Valójában semmire sem jók a szervezetnek még a szomjat sem oltják.Csak a marketinggel kreált életérzés adja el őket(pl."Haverok,buli Fanta").

2022. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Azt mondanám, hogy egy extrásabb üdítő, igen, sokan szeretik az ízét.

Hát nem is a gyógyhatásai miatt fogyasztják, hanem mert van benne koffein, meg amiatt, amit leírtam.

2022. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Meg valaki pl kávé helyett issza, hogy felébredjen, ha szükséges...
2022. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!