Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen minőségi kotyogós...

Milyen minőségi kotyogós kávéfőzőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek bevált valami márka, típus, leírhatja :D

2022. márc. 28. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

A minőség és a kotyogós kávéfőző nem tudom, hogy szerepelhet egy mondatban.


Bármelyiket veszed ugyanazt fogod kapni, mivel pontosan ugyanúgy működnek, max több/kevesebb vizet ill. kávét lehet beletenni.

2022. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért biztos van valami különbség egy olcsó kínai hörgós, és a legkomolyabb olasz között. Az se mindegy hogy készíted el, mennyi és milyen vízzel milyen kávéból, de ez más téma
2022. márc. 28. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Az, hogy milyen kávéból készíted valóban nem mindegy de annak semmi köze a kávéfőzőhöz. A kávéfőzés legaljánál a vízzel játszani pedig az olyan mint a trabantot 100-as benzinnel tankolni. 85-ről egészen 87-ig fogja majd emelni a végsebességet.


Bármelyiket megveheted amit itthon boltban találsz, mindegyik ugyanazt fogja tudni. Szóval vedd az olcsót.

2022. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Max az anyaghasználat. Az olcsóbb valami bilivas, a drága meg acél
2022. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Na a kotyogós sem darab-darab. Van, aminek a tartálya öntvény, és van, amelyik lemezből készült. Van, amelyikben van egy szelep, ami a kávépogácsát nyomás alatt tartja, ennek egy egyszerűbb kivitele, amikor egy csapágygolyót emelget a víz.

Szüleim a szarvasira esküsznek, de nem tudom, hogy létezik-e még.

A kotyogós egy összefoglaló név, sokmindent takar. A főzés sebességével, a kávé és a víz arányával, az őrléssel elég rendesen "tuningolható". Amíg kávéztam én egyszerű szarvasi kotyogósba két személyre tettem vizet, egy személyre kávét. A legkisebb gázégőt vettem takarékra és a főzőt kb a fele fölé raktam. Egy bő negyedóra húsz perc alatt főtt le (egy személyes adag, a többi víz elpárolgott). Énnekem ez volt a kedvencem.

2022. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5. "Szüleim a szarvasira esküsznek, de nem tudom, hogy létezik-e még."


Igen még létezik a szarvasi kotyogós.

2022. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy nem erre gondolsz?

2022. márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Vagy erre?


[link]

2022. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A szarvasi kávéfőző az nem a kotyogóst jelenti, hiába az van odaírva a két linkelt darabhoz is.
2022. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9. Akkor ezek milyen típusúak?
2022. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!