Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Teában maradt teafű és már...

Teában maradt teafű és már nem tudom leszűrni. A bennemaradt teafüvet meg szabad inni?

Figyelt kérdés
ez ilyen emésztést elősegítő teafű lenne, most vettem észre hogy benne maradt egy csomó teafű... Már nem vagyok otthon, munkában meg nincs lehetőségem leszűrni. Megihatom így is? mármint lenyelhető a teafű?
2022. máj. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
miert ne ihatnad?
2022. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz tőle bajod.
2022. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg egészséges is. Nem véletlenül rakták régen sebekre.
2022. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 az hogy a sebekre rakták nem tesz semmit azzal hogy megiható-e vagy sem. A fenisztil is egészséges, rákened a bőrödre, de ha meginnád mehetnél gyomrot mosni :D
2022. máj. 24. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Én csak szálas teát iszom, és a teaszűrőimtől függően mindig kerül egy kevés teafű a teámba. Semmi bajom tőle.
2022. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
De ha nem rázod fel, szépen leülepszik az az aljára, és akkor csak keveset iszol meg belőle.
2022. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat! :)
2022. máj. 24. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Szoktak jósolni a csésze alján maradt teafűből, csak kikopott volna ha problémát okoz.
2022. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!