Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Van olyan üdítő vagy gyümölcsl...

Van olyan üdítő vagy gyümölcslé, aminek inkább hasonlít az íze a tisztítószerre, öblítőre, mint gyümölcsre?

Figyelt kérdés
Várandós vagyok, és állandóan öblítőt, felmosófolyadékot innék, meg amikor fürdök, akkor is nagyon erős késztetést érzek, hogy a tusfürdőből egyek. Egyébként sok gyümölcsöt eszek, meg amikor megkívánom ezeket, próbálok gyümölcslevet inni, de nagyon nem elégíti ki a tisztítószer utáni vágyamat.
2022. júl. 18. 23:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Igyál öblítőt akkor. Mivel más normális ember nem ismeri az öblítő ízét, nem hiszem hogy kapsz segítséget. Egyébként meg nem létezik ilyen üdítő.
2022. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Bolond vagy?
2022. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
69%
Stranger Things 3. évadánál jársz? 😆
2022. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Nem bolond, csak terhes... olvasni kéne, mielőtt egyből bolondot kiáltasz...



Ritkán előfordul, hogy a terhesség alatt nem élelmiszerek után sóvárog valaki, például földre, mosószerre, jégre, kukoricakeményítőre, agyagra, hamura, festékre. Ezt a pica nevű egészségügyi állapot okozza általában. Ezeket a termékeket nem biztonságos fogyasztani, és ez a fajta sóvárgás általában vashiányra, vérszegénységre utalhat. Ha ilyen jellegű sóvárgást tapasztalsz, azonnal keresd fel az orvosodat.

2022. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Ma mindenki elmebeteg kérdéseket tesz fel úgy tűnik
2022. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

#1Én ismerem. Tudod mekkora szerepe van a szaglásnak az evésben?


Próbáld ki, hogy miközben eszel valamit, mondjuk húst, akkor valamit szagolgatsz közben, aminek erős illata van. Mosogatószert, valami fűszert, hagymát, festéket, egyebet. Meg fog változni az íze az ételnek.


Én volt, hogy kinyitottam az öblítőt, megcsapott az illata és éreztem a számban is.


Vagy volt, hogy arcon fröcsköltem magamat,2-3 csepp simán bement a számba vagy az ajkaimra került.

2022. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy ez lehet jó lehet a problémádra, Kérdező. Szagolgass tisztítószert, miközben eszel valamit. Vagy az ujjadra csepegtess öblítőt, mikor emeled a poharat, érezni fogod.


De mindenképpen menj orvoshoz.

2022. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Az olympos citromlének pl. elég mosószer szaga van.
2022. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
4es vagyok, hiába pontoztok le, orvost is lehet kérdezni, nem hülyeség amit írtam.
2022. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Mohito. De terhesen nem ajánlott koktélozni. 😁
2022. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!