Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hirtelen vagy fokozatosan...

Hirtelen vagy fokozatosan jobb leszokni az energiaitalról?

Figyelt kérdés

Volt, hogy naponta kettőt ittam (általában Hellt), mostanában napi egy magasabb koffeintartalmút (Hell, Flying Power) és egy alacsonyabbat (Bombát vagy Adrenalint) iszok.

A fő probléma, hogy ha nem iszok reggel, akkor el tudnék aludni az irodában, és rohadtul fáj a fejem, így átmegyek a szomszéd boltba venni egyet.


Azon gondolkodom, hogy esetleg 5-6 napig csak napi egy Bombát innék, aztán elhagynám, csak nehezen állok meg egynél.


Vagy a másik, hogy hétvégétől hagyom el, akkor nem baj, ha kómás vagyok, hátha hétfőn már tűrhetően leszek.



2022. aug. 18. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

A kv is hasonlóan egészségtelen mint a hell a cigi meg végképp..

Napi 1nél ha megállsz már jó.. annyi simán belefér

Másnak sokkal durvább szenvedélyei vannak


Én se nem kvzok se nem cigizek semmi

Az energy italt is csak akkor iszom ha megkívánom az ízét

Amúgy meg elvileg van az a tutti juice vagy mi

Köllő Babett reklámozta.. ha jól emlékeztem azt mondta hogy olyan ízű mint az energy ital és nincs benne koffein..

Esetleg állj át arra.. az ízélmény megmarad és így nincs majd az a leszokós érzés.. de mégse iszol sok koffeint :)

2022. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ma fogom kipróbálni azt az italt régóta szemezek vele

Majd megirom tenyleg olyan e izre :)

2022. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fokozatosan. Amit írtál az jó, napi egy. Esetleg oszd el két részre, úgy meglesz a feeling. Aztán átállhatsz az egy kicsire, hétvégén meg elhagyhatod.
2022. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A tutti juice hasonló ízű mint az olcsóbb féle energy italok

Vagy a cukormentesek ízéhez tudnám hasonlítani

Amúgy finom, és azt hiszem tényleg nincs benne koffein

2022. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok

A tutti juice tényleg olyan ízű mint az energy

És tényleg koffein mentes

Szerintem állj át arra :)

2022. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Én hirtelen szoktam le, napi 2-3 db + kávék. Összeadtam hogy mennyi pénzt dobálok be egy hónapban a munkahelyi automatába, ez bőven elég motiváció volt. Nem mintha nem fért volna bele, de túlzásnak tartottam.

Próbáld azt esetleg, hogy veszel egyet, és egész nap kortyolgatod mikor megkívanod.

2022. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6: És miután abbahagytad, nem fájt a fejed és nem voltál enervált?
2022. aug. 19. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
#6 vagyok. De, igen, többet aludtam. Ez volt a következő lépés, hogy rendezzem az alvást, este időben lefeküdjek (telefonnyomkodás helyett), hogy fel tudják kelni. És áttértem a teára, főztem magamnak, azt ittam ha fáradtnak éreztem magam, és ebéd után is sokszor kv helyett. Csak kell egy pár hét mire átáll a szervezeted.
2022. aug. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:
79%
Ha hirtelen leteszed, akkor kb. 3 nap után már nélküle is normális lehetsz (legalábbis nálam mindig így volt, többször leálltam a koffeinről). Ha pl. a pénteket kihúzod egy Bomvával, és hétvégén semmi, akkor hétfőn már esélyes, hogy megleszel nélküle.
2022. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!