Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a kedvenc hell energiaitalod?

Mi a kedvenc hell energiaitalod?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 22:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat

kategória hogyan jött ki ehhez a kérdéshez? 😃

Na mindegy... a válaszom, hogy gyűlölöm mindet. A koffeintől nem tudok aludni, a cukor felkúrja a vércukromat, amitől előbb beálmosodom, utána pedig éhségrohamaim vannak, a szénsav meg refluxot okoz. Szóval hihetetlenül „jó” kombók nekem ezek 😅

2022. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%

Én Hell coffee-t iszok csak, amúgy a sima hell energy egy moslék szerintem. Inkább bomba/mojito/.

De a helles kávéból a kedvencem a rumos diós, sós karamellás és a kókuszos.

2022. szept. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
hell kávé sós karamellást szintén adom
2022. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Almás Hell imádom kizárólag csak ezt iszom már 6 éve.
2022. szept. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Nincs kedvenc.
2022. szept. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

A görögdinnyéset egyszerűen imádom!


A megszűntek közül a kiwis ice cool és a vaníliás-banános voltak a kedvenceim, de amúgy a sima hell is okés.

2022. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%

Én is utálom.

Azt tudjátok, hogy a hell egy luxusszállodát akart építeni saját magának, semmibe véve a természet egyedülálló értékeit? Eleve nem túl jó italuk van, semmi szükség rájuk és az arrogáns képviselőikre, akik hülyének nézik azokat, akiknek a természet még jelent valamit!

2022. szept. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
26%

Én csak azt nem értem, hogy miért isszák az emberek.


Orvos családból származom, az egyik rokonom kardiológián főorvos, hetente 2 olyan betege van, akiknek szívritmuszavaruk vagy vérnyomásproblémáik vagy szívelégtelenségük lett.


Ugyanitt a kollégák szintén megosztják a tapasztalatokat, vese, máj, gasztrós betegségek is lettek, többségük 21-27 éves korosztály, akik 12 éves koruk óta isszák napi szinten.

2022. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
75%

Valamelyik ízesített Zero, epres vagy ribizlis.

#12.Mértéken van mindig a hangsúly.

Energiaital mostani trend, ezen már átesett a kávé is.

Ilyen alapon káros egyáltalán cukrot vagy sót fogyasztani mértéktelenül, C vitamint is stb.

Rossz példa olyanokat feldobni akik valamit mértéktelenül fogyasztanak.

Fölig hogy akadnak olyan emberek akik több évtizede fogyasztják, mértékkel és nincs semmi bajuk.

2022. szept. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%

A görögdinnyéset szeretem, kávéból meg a kókuszosat.


#11 Semmi baj azzal, hogy megpróbálkozott szállodaépítéssel, ahogy azzal sincs baj, hogy a helyiek pedig megszavazták, hogy ne legyen. Próbálkozni mindig lehet. Én nagyon sajnálom, hogy a miskolci irodaépületük nem épül fel, az itteni szállodájuk gyönyörű. Azt én is utálom, hogy fideszesek, de az épületeik elég jól szoktak sikerülni.

2022. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!