Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi A neve annak a furának...

Mi A neve annak a furának amire régen kicserélték a kávéfőzőben a tölcsért hol lehet beszerezni és tényleg jobb lesz attól a kávé?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/143 anonim ***** válasza:
100%

"Csak ehhez át kell néznem millió kacatos dobozt, pincétől padlásig."

Az valóban megéri egy vaidegen debil kedvéért az interneten... :) :) :)

2022. okt. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/143 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Látjátok többiek aki tudja a miről van szó az tudja anélkül is hogy megválaszolnám neki előtte.


Ismerem a dupla csőrű kivitelt is láttam már olyasmit is.


Tehát azt mondod már kereskedelmi forgalomban nem kapható mint új...

Azért lenne jó a neve ezek szerint lehetőleg angolul is mert akkor rá lehetne keresni a neten hátha valaki mégis árulja újonnan.


Én úgy tudtam hogy nem a víz megy át benne többször hanem gőz És ez valami előgőzölő de lehet tévedek.


Mondjuk ha nem nekem van igazam és tényleg a vizet pörgeti át újra meg újra akkor érthető hogy miért nem kapható De valahogy nem stimmel mert nem a kavé térből jött vissza. Lehet volt valami lyuk de a tölcséren nem volt.


Ha mégis volt akkor Nem kétszer ment át rajta hanem újra meg újra És eközben mindig valamennyi tovább ment ez lett volna a megoldás. Az is lehet hogy csak egyszerűen lassította a folyamatot és az volt a lényege De akkor ugyanez megvan akkor is ha végig takaréklángon főzzük igaz akkor lassítás közben nincs az a gőz vagy mi.

2022. okt. 26. 07:49
 33/143 anonim ***** válasza:
100%

"Látjátok többiek aki tudja a miről van szó az tudja anélkül is hogy megválaszolnám neki előtte."


Talán mi is tudnánk, ha látnánk a kávéfőzőt.

2022. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/143 anonim ***** válasza:
100%

#34

"Tehát azt mondod már kereskedelmi forgalomban nem kapható mint új..."


Nem állítom 100%-ig biztosra, csak gyanítom, mert 10 féle módon és néven kerestem rá neked a neten sikertelenül. És ugye ami a neten nincs, az nincs.

(32 voltam)

2022. okt. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/143 anonim ***** válasza:
91%

#35

Nem tudnátok, mert fiatalok vagytok. Én 70+-os vagyok és még fiatal felnőttkoromból ismerem. Legalább 30 éve nem láttam ilyet.

2022. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/143 anonim ***** válasza:
100%
37. De valami kép csak található róla.
2022. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/143 anonim ***** válasza:
100%
Na, meg 2022-ben a kérdező sem tudja lefotózni a saját/rokon/ismerős kávéfőzőjét, nemár!
2022. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/143 A kérdező kommentje:

Le tudok fotózni olyan kávéfőzőt amiben nincsen benne csak ugye én nem szoktam értelmetlen dolgokat csinálni.

Ha olyan kávéfőzőt láttok amiben nincsen benne annak nem sok értelme van. Ha tudnék mutatni olyan linket amibe benne van akkor nem lenne kérdés a részemről. Ha ismerősömnek lenne ilyen akkor nyilván le tudnám fotózni.


38. Igen de a megkereséséhez tudni kéne a pontos nevét. Lehet hogy van róla fotó a neten csak aki fotózta az nem tudja a nevét ezért nem írta hozzá. Hát az elég macerás helyzet. Például megoldás ha valaki olyan ír aki felismeri és tudja hogy hol van róla fotó a neten Vagy esetleg ő maga birtokolja De ezt már ha be fotózza is de nem tudja a nevét az igazából nem segít mert aki nem tudja hogy mi ez az a fotó hatására sem fogja tudni a nevét aki meg tudja hogy mi ez az fotó nélkül is rájött hogy miről van szó.

2022. okt. 26. 08:12
 39/143 A kérdező kommentje:
37 én csak 50+ vagyok Úgy néz ki hogy ez még elég ahhoz hogy tudjak róla de a 35-os lehet hogy csak 35 éves. Bár ennyi kor már elég lenne ahhoz hogy valaki alap logikai összefüggéseket megértsen.
2022. okt. 26. 08:16
 40/143 anonim ***** válasza:
100%
40. D ha lefotózod hogy melyik alkatrész helyett kellene az a "fura", már akkor is sokkal előrébb leszünk. Mert így csak "totózni" fogunk.
2022. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!