Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen különleges, alkoholment...

Milyen különleges, alkoholmentes magyar italt ajánlanál?

Figyelt kérdés
Ajándékba, külföldi barátnőnek (25).. valami elegánsabbat mint egy üveg paradicsomlé 😅 pár webshopot megnéztem, nem találtam “ajándékba valót”, gondoltam elengedem ezt az ötletet, de előtte meghallgatom hátha tudtok ajánlani valamit.

2022. okt. 30. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Alkoholmentes? Kizárt dolog
2022. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ilyen remélem megírja valaki. Jó lenne ha lenne normális elegáns üvegben nem alkoholos ital. Mondjuk ezek hamarabb megromlanak, mint az alkoholos.
2022. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engedd el!

Mi van alkoholmentes? Tej és gyümölcslevek.

Esetleg nézzél kézműves boltokban valami szörpöt! Én hárs és bodzaszörpöt vettem legutóbb, még az üvege is gusztusosan volt dekorálva. Népies címke, kis kékfestő anyag a kupakon, szalmával bekötve.

Jobb ötletem nincs.

2022. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Külföldi ízesített coca cola. Engem azzal meglehetne venni. De csak cukrossal. Ha cukormentest hoz nincs szex.
2022. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Házi szamóca szörp, bodza szörp, ribizli szörp tuti tipp, ezekmint fogalom léteznek ott is, de a kézzel készült jelleg egyedibb.



Külföldön sok helyen ritka a baracklé és a szőlőlé, de paradicsomot bárhol kapsz viszont. Ez a kettő viszont nehezebben beszerezhető, szerintem érdekes lehet.


A mi zacskós karamellás tejünk se létezik, arra is teljesen rá voltak állva külföldi haverok.

2022. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Általlába az alkoholos italok vannak csicsás üvegbe, meg ami különleges! Esetleg valami szörp...
2022. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar ital az Unicum, de az alkoholos. Alkoholmentes magyar italról nem tudok, vegyél neki inkább szalámit. vagy piros paprikát.
2022. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mégis: bioboltban kapsz áfonyaitalt 100%-osat, az nagyon egészséges is.
2022. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

"Ja, mégis: bioboltban kapsz áfonyaitalt 100%-osat, az nagyon egészséges"



Ez így igaz, de:


-külföldön az áfonyalé sokkal elterjedtebb, kb mint nálunk az ananászlé, minden étterem és szórakozóhely tart vodkához


-Megsérthedted, mert az áfonyalét a felfázás kezelésére szokták magában inni

2022. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholmentes Törley rozépezsgő
2022. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!