Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik az egészségesebb,...

Melyik az egészségesebb, sima, vagy a cukormentes kóla? Pl.: Cocacola v. Cocacola Zero, Pepsi v. Pepsi Max?!

Figyelt kérdés
Lehetőség szerint csak olyan válaszoló írjon aki érdemben hozzá tud szólni, legjobb esetben esetleg élelmiszeripari mérnök, vagy hallgató.
2023. jan. 1. 01:35
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
44%
Nem egészséges egyik sem. Felesleges kalória.
2023. jan. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Alkalmanként 1-1 pohár bármilyen üdítőből megiható gond nélkül. Igen, a cukros is.


Gond azzal lehet, amikor valaki naponta issza víz helyett.

2023. jan. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kis mennyiségben egyikkel sincs gond. Közepes mennyiségnél a cukros jobb, de csak ha nem vagy elhízott és lemozgod. Itt az is számít éhgyomorra iszod-e vagy kajára, mert nem mindegy mekkorát lök a hasnyálmirigyre és milyen gyorsan ürül is le. Nagy mennyiségben pedig egyik sem jó.


Én nem szeretem, hogy ennyire tolják ezt a fúj cukor marketinget amiről bűzlik messziről, hogy a profitorientált cégek nyereségéről szól, nulla köze az egészséghez, de cserébe ha te cukrosat szeretnél inni mert nálad működik a mértékletesség akkor nem tudsz, mert kilökte a helyéről valami cukormentes hányás. Aztán lehet mondogatni a reklámokban mennyire maximális az íz, ittam az adott termékből, hát köze nincs a rendes cukroshoz...

2023. márc. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!