Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ma vettem egy 1 poharas...

Ma vettem egy 1 poharas kotyogóst. Omnia barista, jobb tchibo, közép árkategóriás olasz kávékhoz(max 8000Ft/KG) vajon megéri kávévizet használni? Csapvíz az nem opció esetemben.

Figyelt kérdés

2023. jan. 3. 01:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Megéri, ezekhez a közepes kávékhoz közepes vizet, úgy 6000/L-től.
2023. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Jó a csapvíz is de ha kímélni akarod mehet bele ásványvíz,akkor kevésbé vízkövesedik.
2023. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Első soron az érdekel, hogy érdemes e az említettekhez hasonló kategóriás kávéhoz figyelni arra milyen vizet használok íz szempontból. Hallottam, hogy a kávé ízét a tisztított víz sokkal jobban kihozza de nem high-end kávéknál jó ez vagy esetleg előjönnek a kellemetlen ízei a kávénak(állottaág, esetleg túlpörkölés vagy ha nincsenek a savas és édes ízek összhangban)?
2023. jan. 3. 11:26
 4/16 A kérdező kommentje:
állottság*
2023. jan. 3. 11:26
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Miből tart kipróbálni?

Én nem az ízek miatt használok kávévizet, hanem hogy ne vízkövesedjenek be a készülékek, nekem már csak ezért is megéri.

2023. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Jó a csapvíz is de ha kímélni akarod mehet bele ásványvíz,akkor kevésbé vízkövesedik."

Ekkora baromságot minek írsz le? Az ásványvizek a csapvizeknél is jóval keményebbek, sokkal hamarabb vízkövesedik tőlük bármi.

2023. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös. Ahol hozzá tudnék férni ilyen vízhez ott vagy 555 forint két liter utána újra töltés 205-ért vagy 680 az öt liter. Mi a frászért vennék 555 forintért egy palack vizet ha tudom hogy nem tesz számottevő különbséget a jó irányba?
2023. jan. 3. 12:08
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem éri meg.
2023. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

"Mi a frászért vennék 555 forintért egy palack vizet ha tudom hogy nem tesz számottevő különbséget a jó irányba?"

Ez a lényeg paprikajancsi. Nem tudod. Ezért kéne kipróbálnod inkább, vadidegen, névtelen kommentekre hallgatás helyett. Arról nem is beszélve, hogy az ízlés eléggé egyéni dolog.

Szóval ki tudod gazdálkodni azt az 555 forintot, vagy dobjuk össze neked?

2023. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Annyira sok értelme volt hozzászólnod a kérdéshez. Tudod lehet van aki hasonló kávékhoz használ kávévizet és tud tapasztalattal szolgálni. Nehogy már azon akadj ki hogy nem ugrok bele vakon a dologba hanem információt gyűjtök.
2023. jan. 3. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!