Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért tűntek el az olcsóbb 2...

Miért tűntek el az olcsóbb 2 literes szörpök a boltokból?

Figyelt kérdés
Mi indokolja a brutális drágulását?

2023. febr. 21. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gazdasági világháború van - haver! Nem vetted észre?
2023. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
3 eve a lezáras leállás megtizedeltek sok mindent , tavalytól a maradek cégek hullanak szét . Energia balhék olcsón de drágán sem lehet gyartani csak a világcégek es kapcsolatai maradnak meg , sablon gagyik lesznek mindenhol tömegélelemben ,féregevés gmo 3D műhús . Alig lesz természetes friss mert kitiltják nem támogatják ráfogják fertőz . Globalizmus = egy marék érdekcsoport gazdasági terrorja a többség felett , teljes ellenőrzés káosz fejadag , megosztasos gazdaság . Modern kommunizmus új vilagrend .
2023. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A népegészségügyi termékadó megemelése miatt vagy már nem is gyártják őket, vagy csak drágán tudják adni.
2023. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Merre jártál az elmúlt években?
2023. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem is baj, annak közük nem volt a gyümölcshöz, annyi gyümölcsöt láttak, amennyi a csomagolásra van nyomtatva.

Én átálltam egy olcsóbb ízesített vízre, egy zsugor elég kb 1.5 hétre.

2023. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a válasz ottvan a keresőszavakban. Orbán tüntette el a rekord magas 25% os ÁFA-val, a chips adóval és egyéb külön adókkal. Nem éri meg gyártani mivel, annyi pénzért amennyiért most eltudná adni inkább megveszik az emberek a minőségibbet.

Én is pl. eddig Hell t vettem de most hogy ilyen drága átszoktam a Monsterre mert jobban megéri.

2023. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szép jövőnek nézünk elébe Magyarországon hatalmas szégyen ez! Én a drágábbat nem veszem meg mert nem vagyok gazdag munka ellenére se és akkor inkább leszokok róla ha ezt akarják illetve ha tudom ellopom a boltból ha más út nem lesz és más utat nem akarnak!
2023. febr. 24. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Sokkal jobban teszed, ha vizet iszol, azok a szörpök úgyis egészségtelenek voltak.
2023. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!