Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mely ételeket a legjobb...

Mely ételeket a legjobb kávéval enni? Te mivel szereted?

Figyelt kérdés

Én lassan már nem bírom meginni a kávét magában, főleg feketén, mert savas.

Viszont egy friss péksüti pl vajas croissant mellett nem érzem rosszul magam.



2023. máj. 15. 16:11
A kérdező szavazást indított:
Egy friss péksütemény: Pl Vajas Croissant vagy Pogácsa
Valami teasütemény vagy keksz
Tojás
Szendvics
Desszert pl: Tiramisu
Gyümölcs
Zabkása
Görög yoghurt
17 szavazat
 1/3 Kitana. ***** válasza:
71%
Tejjel iszom a kávét és nincs ilyen problémám. Nem szeretek enni mellé, de ha akarnék maximum egy vajas croissant tudnék elképzelni.
2023. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én imádok tükörtojást enni pirítóssal miközben feketekávét iszok cukor nélkül. :D

De alapból tejeskávét iszok önmagában, és csak később szoktam reggelizni. De ha ennék, akkor a sonkás szendvics vagy fahájas csiga lenne ami tetszene mellé.

2023. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Leginkább tejszínnel szeretem a kávét, azzal iszonyatosan finom. Persze nem a 10%-os kávétejszínnek nevezettel, hanem a 30%-os habtejszínnel a finom. Csak sajnos már nagyon drága a tejszín (is). Így én is lecseréltem tejre. Olaszországban amikor voltam, ott a reggelinek nagyon kedvelik a croissant, ami mellé általában gyümölcslevet, vagy kakaót isznak, majd utána jöhet a kávé valamely formája. Pogácsával is jó lehet, bár én így nem próbáltam, mivel simán meg tudom inni a korábban említett módon.
2023. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!