Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem szabad inni kismamák...

Miért nem szabad inni kismamáknak a hellt vagy bármelyik energiaitalt?

Figyelt kérdés
Megnéztem a xixo tuti fruity és a hell összetevőit és minden ugyan az kivéve a koffeint mert ugye a xixo nem tartalmaz. Babatervezes előtt állunk és alternatívaként kezdtem el inni. Viszont halottam azt h kávét ihat a kismama de csak mértékkel. Gondoltam van valami más összetevő ami miatt nem szabad. De így nem értem h miért nem ajánlott. Az adrenalin 15 mg koffeint tartalmaz és arra is rá van írva . Ennek ellenére nyilván nem fogom inni mert alapjataton káros dolog tudom. De imádom az izet
2023. jún. 12. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

A Hell 100ml-enként tartamaz 32g koffeint. Az van írva a dobozra, hogy az egész doboz tartalmaz egy presszónyit, ez speciel akárhogy számolom, több egy presszónál, és nagyon sokkal több, mint egy kotyogóssal vagy szarvasival főzött egy adag kávénál.

Amúgy ezek mind cukros, adalékolt, ingyom-bingyom üdítők, ha nem várandós az ember, akkor sem ajánlatos fogyasztani.

2023. jún. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Inkább igyál kávét. Amikor dolgozni kell és majdnem elalszik az ember, akkor mégis mit csináljon? Én pl. kocsival járok. Hát inkább a kávé, minthogy bealudjak. Rám az energiaital nem hatott sehogy.
2023. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
#2 Rám a kávé sem hat, megiszom hajnali 2-kor az íze miatt, aztán lefekszem aludni. Ébredés utáni 2-3-4 órában meg kifejezetten nem tanácsos kávézni, mert csak kikapcsolja az ember természetes ébredési folyamatát.
2023. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
@3 Igen, de mondjuk nem mindenkinek van olyan munkája, ahol oké nem 100%-on teljesíteni amíg a teste is hajlandó felébredni.
2023. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
#4 Mondjuk annyival korábban kell ébredni.
2023. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én reggel nem tartozom azok közzé akik sokára lesznek toppon mert már reggel 6kor raklapot kell húzni meg a reggeli friss levegő magamhoz térít 😄 kv-t ha nagyon nagyon muszáj akkor iszom mert borzasztó az íze számomra 😅
2023. jún. 13. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!