Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Este lefőzött tea másnap még...

Este lefőzött tea másnap még mennyire iható?

Figyelt kérdés

Szoktam vásárolni ilyen Xixo és hasonló "jeges tea" italokat.


Arra gondoltam, hogy inkább házilag filterből, mondjuk mézzel feldobva elkészíteném este és másnap behűtve ezt vinném melóba.


Van ilyen literes termosz és abban mondjuk másnap délig megőrizné viszonylag a frissességét?



2023. aug. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Én is így csinálom.


(Tegyél bele citromot/citromlevet is, jeges teához az különösen jó.)

2023. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Iható - azaz baja nincs, de íze, minösége elégge csökken, jónak nem nevezhetö
2023. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Igy a 17 fokos nyarban, Anglia, en meginnam. De ha nyari ido van, nem.
2023. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz.

Mi mindig úgy csináljuk a teákkal, gyümölcsteákkal, hogy az elkészített és ízesített teát betesszük éjszakára a hűtőbe és csak reggel tesszük termoszba, hogy napközben megőrizze a hidegét.

Ugyanez télen reggel forrósítva és úgy a termosz, hogy jó meleg maradjon.

Ha termosszal teszed a hűtőbe, nem fog lehűlni, mert pont az a termosz lényege, hogy megtartsa a benne levő ital hőmérsékletét.

2023. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!