Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Létezik hogy sóvárgok, és...

Létezik hogy sóvárgok, és szomjasnak érzem magam a cukormentes üditűk után?

Figyelt kérdés
Az utóbbi jó pár hónapban mindennap megittam 1-1.5 üveg valami cukormentes akár kólát,teát,izesített vizet stb... Aztán most úgy döntöttem leteszek róla, mert elvileg hiába nem cukros ugyanúgy nincs túl jó hatással az egészségre. Most viszont olyan furán érzem magam. Ez is okozhat függőséget ugyanúgy, mint a cukros változat?

2023. aug. 6. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Létezik
2023. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A vércukrodról mit lehet tudni?

Mikor volt utoljára laborod?

A kóla egyébként okozhat függőséget, a benne levő koffein miatt.

Próbáld ki, hogyha iszol egy kávét elmúlik e a fura érzeted!

2023. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A mesterséges édesítőkkel átverted a testedet, ennek most van a böjtje, de jól döntöttél, hogy elhagytad őket, ha kitisztul a szervezeted, sokkal jobb lesz. Kitartás, meg fogsz könnyebbülni.
2023. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 IR-es vagyok épp ezért ittam mindig cukormenteset, de amúgy holnap megyek nagy laborra. A cukromat magam is mértem relative rendben volt, most viszont nincs itthon mérő, majd holnap veszek bele ilyen kis sticket vagy mit.

Alapból napi 1 monstert is ittam azt most üres kávéval helyettesitem, meg persze a többlet koffein a kólából stb...

2023. aug. 6. 19:15
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Az biztos is szerintem túl sokat vittem belőle be, és hát remélem meg tudom állni, és át tudok állni sima vízfogyasztásra. Mert se az egészségemnek nem éri meg ez napi szinten, se a pénztárcámnak.
2023. aug. 6. 19:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, valoszinuleg a belflorad nem teljesen koser, tobb benne a firmicutes bacterium mint a jó baktérium.

Ha leszoktatod magad es taplalod a gyomrod probiotikummal, zoldseggel, savanyusaggal, feldolgozatlan etelekkel akkor par honap es megszunika

2023. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:

#3-as


"A mesterséges édesítőkkel átverted a testedet, ennek most van a böjtje, de jól döntöttél, hogy elhagytad őket, ha kitisztul a szervezeted, sokkal jobb lesz. Kitartás, meg fogsz könnyebbülni."


Én minden nap iszok egy kapucsínót, amibe eritritet teszek, hogy ez által kevesebb cukrot fogyasszak.

Ezzel rosszat teszek a szervezetemnek? Írnál egy kicsit erről, kifejtenéd, ha úgy van, ahogyan értem, hogy milyen gond van ezzel? Előre is köszönöm a választ.

2023. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Én nem tennék bele, annyi jóság van édesítés nélkül. Lehet, az eritrit sokaknak jobb egy fokkal a cukornál, nem vitatom. De csak jobb, nem pedig jó.

Azt mondják, az eritrit természetes, van például a körtében is. Ahha, egy kamionrakomány körtében van elég egy eritrites kávéhoz, másik kamion rakománya egy szelet eritrites sütihez. Figu, én a ragadozó étrend híve vagyok, de egyél őszintén bogyókat vagy nyets mézet ahelyett h hülyére vennéd a tested. Mert jelenleg ez az egy tested van - tiszteld és becsüld.

2023. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kései Sirató ***** válasza:
47%

8


Aha el is hiszem, hogy csak húst eszel, most jöttem a falvédőről. Húst eszel magában, kenyér nélkül, kifli nélkül, köret nélkül és életedben nem ettél egy fagyit vagy egy sütit, tudod kinek meséld.

2023. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Sirató, drágaságom, ki kívánna kenyetet v péksüteményt egy adag szabad tartású bivaly v marha mellé? de a bóti daráltat is megeszem szalonnával, ha neked ez hihetetlen, van hová fejlődnöd gasztronómiailag. Elég szalonna v faggyú van.
2023. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!