Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » HELL energiaitalok vs. Flying...

HELL energiaitalok vs. Flying Power (Aldi sajátmárkás energiaital, gyártja a HELL), mi a különbség egyező ízekben?

Figyelt kérdés
Talán vizezettebbek a Flying Power italok?

2023. aug. 11. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A lidlös az 99% hogy a hell gyárban készül. Az almásnak minimálisan más az íze mint a hellnek. A flying powert még nem próbáltam
2023. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyik Sallai vidi alatt írta egy srác, hogy ott dolgozik a gyárban, ők (HELL) gyártják asszem a Kongot, vagy mit teszteltek.
2023. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ízben valóban másak nekem is.. talán hogy ne legyen olyan feltűnő a hasonlóság.
2023. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi okozhatja az árkülönbséget, ha ugyanaz a két ital? Nincs profit a sajátmárkás termékeken amit a Hell gyárt másnak?
2023. nov. 3. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, hogy az energiaitalok eltérő árazását a különböző előállítási költségek okozzák :) Filléres cucc az összes, a Red Bull is. A marketing már kevésbé.
2023. nov. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jogos, köszi. Azt gondoltam szerepet játszik, és ez is okozza az árkülönbséget de akkor mégsem.
2023. nov. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!