Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az oka, hogy az egykor...

Mi az oka, hogy az egykor ciki hell lett a menő a korábban menő bomba pedig bóvli ciki édesítőszeres energiaital lett manapság? Mit csinált jól a hell és rosszul a bomba?

Figyelt kérdés
nov. 9. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mégis mire alapozod?
nov. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gyerekkoromban aki hellt vett vagy adott ajándékba leszóltuk, hogy nem bírt volna jobbat venni. A bomba kb. redbull szinten ment meg 2009 körül.


Aztán kevesebb koffein meg cukor helyett édesítőszer és kb már a bomba az olcsó 200 forintos lötty.

nov. 9. 00:35
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a Hell továbbra is ciki
nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Pont ezért, mert kevesebb a koffein, pont a lényegét veszíti el.

Szerintem a Bomba azért volt népszerű annak idején, mert az elsők között volt, mikor divatba jött az energiaital mint üdítő, és jók voltak a reklámjai.


Én személy szerint a mai napig azt szeretem a legjobban az íze miatt, de mivel a hatása nulla, semmit nem ér, egy ideje én is átálltam a hellre, amiből a klasszikus szintén iható. (A red bullt meg ezeket én amúgy nem szeretem, nem ízlik.)

nov. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Reklám, PR, brand építés a cég manedzsment reszéről.

Plusz taktikus, jó árpolitika

nov. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kitana. ***** válasza:
27%
Marketing, de szerintem a Hell még mindig ótvar, ugyanolyan ízű az összes kb, csak be kell szedni a marketing költségeket valahol, ezért megy fel az ára. A kávéjukat szeretem, azok jók. Energiaitalt ritkán veszek, de akkor inkább valamelyik (mangós, sour twist) Burn-t vagy a kókuszos Red Bullt, ezeknek legalább van rendes íze is.
nov. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Majd változik, mindíg van újabb termék.

Más kérdés hogy ez csak a te álláspontod.

nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy ciki meg menő egy energiaital? Kiröhögnek ha bombát iszol, ha hellt akkor meg elismerően bólogatnak, hogy milyen király vagy? Eskü nem értem.
nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
#8: nagyjából így, ahogy írtad. Felnőttek közt nem mérvadó, de azok az életkorúak, akiknek energiaitalt sem lenne szabad fogyasztani, lenéznek másokat az alapján, ami szerintük nem menő. Ez régen is így volt: volt, amivel a közösségbe tartoztál, és volt, amivel nem. Csak a 18 éven aluli közösségeknek nem erről kéne szólni, hogy az egyikbe cigiznek, a másikba Hell-t fogyasztanak, a harmadikba meg iPhone-juk van...
nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Meg kell nézni kik fogyasztják ezt a hulladékot... Ha az a menő közeg, akkor köszönöm én inkább kihagyom a hell-t is meg a menő közeget is az ecset hajukkal, a térdig érő kengurukabátjukkal meg a zokni-papucs kombójukkal együtt ...

Amúgy meg ugyanolyan pocsék íze van, mint évekkel ezelőtt csak a sok idiótát meg tudták venni azzal, hogy 4millió ízvilágot gyártanak ..

Aztán nyugodtan lehet mínuszozni....

nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!