Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az oka, hogy az egykor...

Mi az oka, hogy az egykor ciki hell lett a menő a korábban menő bomba pedig bóvli ciki édesítőszeres energiaital lett manapság? Mit csinált jól a hell és rosszul a bomba?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 00:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%

A bomba azért lett gagyi, mert az átlagos 32 mg/100 ml-ről 15 mg/100 ml-re vitte le a koffein mennyiséget, hogy jogilag ne számítson energiaitalnak. Ezzel elkerülve a plusz adót.

Csak hát, ezzel nem csak jogilag szűnt meg energiaital lenni, hanem gyakorlatilag is.

2023. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
a nagy energiaital áradat előtt 2006-7 ? környéke a redbullon kívül a bomba volt szinte egyedüli riválisként. középsulisok voltunk. aztán emlékszem hogy elárasztotta a piacot egyszerre mindenféle olcsó variáns, boldog-boldogtalan energiaitalt dobott ki. (akkor még szigorúan tutti-frutti ízben, és taurinnal) igen, a hell akkor még a százforintos boltok alsó polcán volt mint egy ugyanolyan olcsó feltörekvő. legelőször a coca-cola kapott a lehetőségen és lépték meg azt hogy a Burn már más ízű volt. a hell rengeteg pénzt beleölhetett és jól forgatták meg . jó marketingeseik vagy üzleti kapcsolataik lehetnek.
2023. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%

#10: engem nem az ízváltozatokkal vettek meg, hanem azzal, hogy alapból szeretem az energiaitalok tutti-frutti ízét, ennek ráadásul jó ára van, és több tanulmány bizonyította már évekkel ezelőtt, hogy az energiaitalok kategóriájában a Hell a legegészségesebb.

Nem azt mondom, hogy egészséges, és minden nap ajánlott fogyasztani, de egyszer-egyszer jobban belefér, mint pl. egy Burn vagy egy noname szr.

És mivel az energiaitalok kategóriájában a Hell lett a legfelkapottabb, és a dizájnjai is jól néznek ki, fiatalosak, lendületesek, ezért számíthat menőnek.

2023. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A Burn addig volt jó, ameddig piros volt.

Na meg a régi cukros kék Bomba sem volt rossz azért.


Mostanában én is hellt veszek. De én csak az íze miatt veszem.

Pl. ott volt régen a Monster Rehab tea, de édesítőszerrel az sem jó.


A morális kérdést meg elengedtem. A forma1-ben a redbullt ki nem állhatom. A hell meg kormányközeli. :D

2023. nov. 10. 11:54
 15/15 anonim ***** válasza:
79%
Csak a pronyók körében lett népszerű, az meg valljuk be, egyre több van.
dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!