Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Aki fogyasztott már igazi,...

Aki fogyasztott már igazi, helyben termett narancsot, annak mi a véleménye, melyik narancslé ízlik neki a legjobban ? Melyik narancslé az, ami a "legelviselhetőbb" ízű ?

Figyelt kérdés

Nem sok márkát kóstoltam eddig narancsból, mert általában savasak, savanyúak, vagy éppen keserű/rohadásnak indult ízük volt...

És hiába próbáltam cukrozni, nem igazán lettek jobbak, csak édesebb lett egy kicsit a (nagyon)savas vagy épp rohadt ízű narancslé :D

Körtéből, ananászból, barackból ittam már finomat (szinte mindegyik más más márka egyébként), de narancsból eddig nem.


A Ti véleményetek szerint melyik a legjobb narancslé amit itthon lehet kapni ?

Melyik bolt, melyik márka ?


Szeretnék koktélokat készíteni narancslével (többek között) és kellene egy olyan, ami nem olyan savanyú meg savas mint a cefet!


(Egyébként ha ismertek JÓ citromlé márkát vagy épp lime-ot, akkor abból is írjatok kérlek szépen...)


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!



nov. 10. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél olyan 100%-osat amelyik nem penészízű, és tegyél bele cukrot, hogy ne legyen savanyú.
nov. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek melyik a legjobb, legihatóbb márka.

Valaki írna tippeket, hogy neki melyik vált be ?

Lassan itt a hétvége és szeretnék beszerezni egy jó fajta narancslét, hogy tudjak finom koktélokat csinálni a többieknek!

Köszi!

nov. 10. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:

A tömeggyártott narancslevek minősége állandóan változik annak a függvényében, hogy milyen alapanyagot és mennyiért sikerül beszerezni a konzervgyár(ak)nak. A csomagoláson természetesen nem változtatnak, mert azt - ellentétben a maradék kategóriás narancsokkal - könnyű mindig egyformára gyártani és kiszállítani az összes szerződéses csomagolóüzembe.


A drágább márkáknál igyekeznek kerülni a durvább minőségi hibákat (pl. penészíz), de mindig akad galiba. Lehet családi balhé az igazgató beltenyészetében, üzemzavar a gépsoron, oktalanul megalázott gyártástechnológus, stb. - ezért mindig kifoghatsz egy selejtet.


Nincs más megoldás, próbálgatni kell. Ha tartósan leromlik egy márka minősége, akkor a konkurenciára váltasz - és pont.


Vagy - hoppá - "csináld magad" mosolygó asztali szervírozásra árult narancsokból!

:)

nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajat keszitesu levet iszom vagy nem iszom inkabb.
nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
JA kivered megiszod. A leved.
nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!