Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Komolyan ki talalta ki ezt az...

Komolyan ki talalta ki ezt az ujfajta kupakot hogy le kell tepni a kolasuvegrol... mar a tejes dobozon is ilyen kupak van. Ki volt az a fejes?

Figyelt kérdés
nov. 19. 17:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
The EU Directive 2019/2024 requires single-use plastic beverage bottles with a capacity of up to 3 liters to be fitted with caps that remain on the container throughout its service life from July 2024. The goal: closures should no longer end up in the environment or be lost for recycling.
nov. 19. 17:34
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem kell letépni.
nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
58%
Mert mi bajod vele? Főleg autóban pl kifejezetten praktikus, h nem tűnik el a kupak, ha vezetés közben iszok.
nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Ennek éppen az a célja, hogy ne tudjon leesni, ezért NEM KELL letépni!
nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
#5 mert mi bajod van vele? Komolyan érdekel, mert én ugyanúgy tudok belőle inni, mint a régi típusú kupakos flakonból.
nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
#6 Nekem semmi, mert én letépem az első iváskor már. :-)
nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Engem zavar, útban van. Lehet az én arcom/orrom túl nagy, de nem esik jól, hogy folyton hozzám ér.


Legyen hosszabb a szára vagy találjanak ki másféle kupakot.

nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%
Töröltették a válaszomat a "kupakolók." :) De annál szebben a témában sajnos nem tudok nyilatkozni.
nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
#7 ha csak nem oldalra áll az orrod, akkor tippem sincs hogyan érhet hozzá a kupakhoz.
nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Nekem pl szétvágja a szám, ha nem jól tartom az üveget, szóval ALAP, hogy letépem - bár hálisten nem EU-s országban élek, így nincs ilyen fszkodás, csak amikor évi egyszer hazamegyek.
nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!