Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Komolyan ki talalta ki ezt az...

Komolyan ki talalta ki ezt az ujfajta kupakot hogy le kell tepni a kolasuvegrol... mar a tejes dobozon is ilyen kupak van. Ki volt az a fejes?

Figyelt kérdés
2023. nov. 19. 17:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Bazze ennyi életképtelen embert xD
2023. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem zavar még jobb is mert nem hagyom el.
2023. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Természetesen a sötétzöldek.
nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
Az remélem világos mindenkinek, hogy egy kis erőfeszítéssel ki lehet fordítani a kupakot, hogy teljesen oldalt legyen az üveg szájához képest és nem fog zavarni ivásnál. Ha pedig végeztél, akkor visszafordítod és le tudod zárni a flakont. Ha így csinálod, nem nagyon tudom hogyan zavarhatja a kupak az ivást, hacsak nem kapod be teljesen a flakon száját.
nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
#14 nem érdekli őket. Lényeg, h megint van min háborogni xD
nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
64%
#14 De miért kéne így tennem? 15 éve iszom üdítőt flakonból, sosem hagytam el a kupakot, stb. Miért probléma valakinek, ha letépem, mert úgy kényelmes?
nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%
Egy szóval nem írtam, hogy probléma, mivel nekem nem is az, azt csinálsz a kupakkal, amit akarsz. De a környezetnek rossz a sok elhagyott kupak, márpedig abból sok van és ez egy egyszerű megoldás, hogy csökkentsék ennek a mennyiségét. Innentől ilyenek lesznek a műanyag flakonok.
nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
#17 Aha, EU-ék mindig ilyen kis dolgokban gondolkodnak, papírszívószál, levehetetlen kupak, miközben mázsaszámra árad a szemét Ukrajnából, az egyik leghosszabb folyónkon keresztül. A normális megoldások helyett az emberek sz@patása megy csak mindig. Akkor Lengyelorszgban is ahol voltam a töltéseken mindenhol szemét, ez oldják meg, ne az embereket "erőszakolják".
nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Az EU a nagyobb iparágakat is regulázza a környezetvédelem terén, még ha most fel is higították a zöld egyezményt az autóipar javára. És bármit is tenne, ami zöld, mindig lennének háborgók, lásd egy a népesség 95%-a számára egyszerűen használható flakonhoz rögzített kupakon is megy a hiszti itt a fórumon. Ukrajna pedig nem része az EU-nak, pontosan hogyan képzelted, hogy az ottani szemetelést büntessék? Vagy egyáltalán van erre bármi tényadat, hogy többet szemetelnek ott, mint itthon, ahol hetekig ömlik vegyi anyag a folyókba mielőtt észreveszik a hatóságok, vagy az illatos úti nem legális hulladéklerakók felszámolása évekig tart?
nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#18-as vagyok, *ezt
nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!