Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Szovjetszkoje Igrisztoje...

A Szovjetszkoje Igrisztoje pezsgőt a Szovjetunióban gyártják?

Figyelt kérdés
Ugye a név is erre utal és a felirata is szovjet.
dec. 31. 21:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Zérus. Te? tizenkettő?
jan. 1. 00:00
 12/14 anonim válasza:
100%

11.


Szerintem 20 as rokkantságu

vagy agyilag a 10- as skálán

jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szovjet betű nem létezik, soha nem is létezett. Szovjet nyelv sincs, soha nem is létezett, kedves kérdező. Szovjetunió nincs, 1990-1991-ben bomlott fel. Én öreg vagyok. Ha 85 után születtél, semmi emléked nem lehet róla, de 80-as születésűként sem. De képtelenség, hogy ne tanítanák az iskolában, vagy ne tudnál arról, hogy volt, de nincs.

A gyártó 15 millió forintos bírságot kapott sok-sok éve, mert a reklámjaiban úgy mutatta be, hogy oroszországinak gondolhatták az emberek (már akkor sem volt Szovjetunió tíz éve). A címke külleme egészen olyan, mint amilyen az eredeti volt, de szerepel rajta a gyártó, származási ország. Az akkor is rajta volt, csak a reklám sugall mást.

jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, Dagesztánban.
jan. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!