Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet még kapni valahol...

Bambi_24 kérdése:

Lehet még kapni valahol üzletben Mirindát ami nem Zero?

Figyelt kérdés

febr. 19. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
A hozzám legközelebbi Tesco Expressben van.
febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Fuhh en is kivagyok ettol h ram eroltetik kb a zero fantat a zero lipton zold teat…jjjjaaaa mert annyira egeszsegesen el mindenki, majd en eldontom kb mit innek! Kozbe mindenki zabalja a mekit mellette(tiszt. A kivetelnek) elnezest, de ezen mindig felbb magam a boltban
febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Én múlt héten láttam a sparban . Veszprémben
febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

"Fuhh en is kivagyok ettol h ram eroltetik kb a zero fantat a zero lipton zold teat…"

Ki erőlteti rád?

febr. 20. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk dohányboltban van ilyen is, meg zero is.


Én érzékeny vagyok az édesítőre. Párszor megjártam, elég egy pohár ilyen löttyöt meginnom és egy órán belül fáj a fejem.


Szóval rám hiába erőltetik. Akkor inkább nem iszok, ha nincs normális.

febr. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Van még pár helyen,sietni kell mert ezt is kiütik.
febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
4es az uzlet h csak azt arulja!!!
febr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se örülök ennek, a gépiből már nincs is más... Át is szoktam akkor a Coca-Colás éttermekről a Pepsire, mert az később állt át, de most már ott is csak Zero van, ráadásul a Schweppes helyett Mirinda. Bolti még van, csak hamar elkapkodják. Automatákban meg egyenesen csak a sima van, remélem marad is így.
febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

"4es az uzlet h csak azt arulja!!!"

Az üzlet azt árulja, amiből elég nyeresége van. De nem erőltet rád semmit, nem vagy köteles bármit is megvásárolni, amit nem szeretnél.

febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

A cukros üdítők valószínűleg a TOP 5 okok között vannak az elhízásra, ami rengeteg egyéb betegséget okoz, nem csoda, ha kivonják őket a forgalomból. A zabálás, meki stb egy dolog, de kajából az átlagember nem tud annyit bevinni, de mellette issza mindenki a cukros szarokat, abból simán lemegy napi 2 liter úgy, hogy meg se érzed.


De senki nem erőlteti ezeket, lehet nyugodtan vizet inni, vagy csinálhatsz saját hideg teát otthon annyi cukorral, amennyivel jól esik. Egyik soft drink fogyasztása sem alapszükséglet.

febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!