Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem árulnak már energia...

Miért nem árulnak már energia italokat 1eurós üzletben?

Figyelt kérdés
Nemrég óta nem árulnak egyik 1eurós üzletben energiaitalt amibe beszoktunk ugrani néha pont ezért, mindegyiknél így van? miért nincs már? Ugye nem az a terv a "nagyoknak" hogy csak dohányboltba lehessen majd?!

2016. jún. 23. 19:05
 1/5 anonim válasza:
30%
Mert már nem 1 euro értékben vannak?? XD
2016. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha rajtam múlna sehol nem árulnának :D

De legalábbis 18 alattiaknak biztos nem

2016. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
erre a dohánybolt se lenne megoldás, szemem láttára mennek be 12-13évesek és kiszolgálják őket. szal :)
2016. jún. 23. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Én 23 éves vagyok, de még időnként tőlem is kérnek ott személyit, mert a kamera figyeli.. Szóval inkább ne kamuzz :) Amúgy én még szoktam látni eurósokban energia italt, lehet csak nálatok nincs már vmiért, vagy épp elfogyott.
2016. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk lehet kapni, az összes fajta, íz, kiszerelés megtalálható a polcon .
2016. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!