Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi helyettesíthetné az energia...

Mi helyettesíthetné az energiaitalt? Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok durván ráfüggve az energiaitalra, de hiányzik azért, amikor suliban nem iszok. Naponta általában 1 Monstert iszok (csak hétköznap), de van amikor napi 2-t is. Az utóbbi időben ahányszor iszok, rosszul leszek. Alacsony vérnyomás, magas pulzus. És ez órákig eltart, van olyan, hogy konkrétan egy fél napig. Tudom, hogy le kéne szokjak, de hamarosan jön az érettségi és már így is elég stresszes vagyok. Persze nem akarom (tovább) rombolni az egészségemet. Esetleg tudtok valamit amivel valahogy "ki tudnám helyettesíteni" az energiaitalt?

márc. 4. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
A vízzel az a baj, hogy?
márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
mate tea, koffeintabletta, kávé
márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1esnek: a vízzel az a probléma hogy nem helyettesít. Minden nap megiszok másfél-2 l vizet. De a Monster ivás az reggelenként ilyen megnyugtató, szinte már szorongásoldó tortúra. Nem feltétlenül a koffein miatt, lehet inkább azért, mert édes, jó íze van, hideg. A víz nem tudja helyettesíteni.
márc. 4. 16:59
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Akkor igyál hideg cukros vizet kisfiam...
márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Coca Cola. Én 2003 óta fogyasztom rendszeresen.
márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4-es lány vagyok, de köszönöm.

Mi vagyok én Edgar-öltöny vagy mi?? xd

5ös-nek köszönöm a kommentet, ki fogom próbálni, hátha attól nem leszek rosszul.

márc. 4. 17:26
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Felezd el a dobozt.
márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyál szálas fekete teát, az élénkít és egyben egészséges is.
márc. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaitalnál bármi egészségesebb. A tea is jó ötlet, én még a 100%-os gyümölcsleveket mondanám.
márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
A lakosság 90 %-a kávéra esküszik.
márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!