Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen házi szódagépet vegyek?

Milyen házi szódagépet vegyek?

Figyelt kérdés

Elég sok szénsavas ásványvizet szoktam inni, de most, hogy be fog jönni a műanyag palackokra a betétdíj, elgondolkodtam egy otthoni szódagépen, mert eddig simán összenyomtam a palackokat és levittem szelektívbe, de a betétdíjas palackokat nem akarom egészben gyűjtögetni, hogy bevásárláskor magammal vigyem.


Milyen gépet érdemes venni? Sodastream vagy más fajta? Fontos lenne, hogy könnyen lehessen cserélni a patront és ne legyen 50-60 forintnál drágább egy liter szóda.



márc. 17. 14:08
 1/10 ludicrousSpeed ***** válasza:
46%

"nem akarom egészben gyűjtögetni, hogy bevásárláskor magammal vigyem"


Ugyanúgy mehet a szelektívbe is..

márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mehet, csak ugye heti két zsugor az 600 forint betétdíjban, aztán sok kicsi sokra megy.
márc. 17. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze teljesen jó a sodastream is de például én cserélem a szódásüveget.
márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 Egy időben mi is cserélgettük, de már nincs a közelben bolt, ahol lenne, meg az annyira nem is higiénikus.
márc. 17. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
#4 Miért ne lenne higiénikus??
márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Mert sokan a szájukba veszik a szifon csövét, illetve sokan fogdossák.
márc. 17. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is alternatívát keresek mert nem fogok tudni zsáknyi üvegekkel közlekedni és a szódagépet már kilőttem. Egyszerűen nincs olyan szódagép ami gazdaságos, kivétel nélkül mind nagyon gyengét készít vagy ha normálisat csinálsz akkor pár nap alatt kifogy a patron.
márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi cserélgetős szódát fogyasztunk. Egyébként több ismerősünk is azt mondta, hogy ezek jobbak, mint a szódagépesek.
márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hetes jól írja, nekünk Sodastream van, és nagyon nem jó, gyenge szénsavas vizet csinál.


Ritkán használjuk, percekig nyomatjuk bele a szénsavat olyankor, hogy legalább hasonlítson a szénsavas vízre. Ha te naponta használnád, hamar kifogyna a patron.


A patroncsere jelenleg 3000-4000 Ft, Sodastream márkájú patronra.

márc. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem tudok adni, mert éppen én is vásárlás előtt állok, de követem.

Én is olyan keresek ami gazdaságos, higiénikus. Sodastreamet nézegetem én is, de bizonytalan vagyok. Nekem mondjuk nem fontos, hogy nagyon “bubis” legyen, de férjemnek igen.


Te végül vettél valamilyent?

márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!