Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csapvízzel miért olyan rettene...

Csapvízzel miért olyan rettenetes ízűek a szörpök?

Figyelt kérdés

Sajna egy ideje alig van pénzünk szénsavas ásványvízre, szóval kénytelenek vagyunk csapvizet inni.

Nos, a csapvíz önmagában (tisztán) is rosszabb ízű, mint az ásványvíz, viszont, ha szörpöt hígítok vele, akkor olyan rossz ízű lötty lesz belőle, hogy ajjajj...

Nem az a baj, hogy túl kevés vagy túl sok szörpöt teszek bele, ha kevesebb megy bele, akkor még rosszabb, ha több, akkor meg nagyon édes, de ugyanúgy borzalmas az íze.

Persze ugyanezek a szörpök szénsavas ásványvízzel nagyon finomak. Mi az oka, hogy csapvízzel ilyen rosszak? Lehet neki csinálni valamit, hogy csapvízzel is jó ízűek legyenek?



ápr. 29. 20:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
39%
Vagy náluk is szar a csapvíz, mint pl 8asnál is
ápr. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

#6 Én is a víztisztítót akartam javasolni. Nem értem egyébként, hogy miért vagy lepontozva.


Nálunk, Fejér megyében jó a víz, de ettől még simán lehetnek olyan országrészek, ahol ihatatlan. Ebbe mintha sok kommentelő nem gondolna bele. Anyway... Vízszűrők:


[link]

ápr. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
Vizszuru! Csodas talalmany. Regen kancsom volt, ma mar beepitett berendezes a csapba. Nyilvan penz szukebeb nektek a kancso lesz a megoldas. Vannak nagyon olcsok is.
ápr. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
6, a szűrő árán akár palackosat is vehet...
ápr. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
Ne vegyél szar szörpöt.. Az aldinak van valami 1500ft környékén bodza szörpje, az szódával és csapvízzel is finom. Ha ilyen jumbo meg trombi meg fszom fajtákat veszel, mert vízre se nagyon van, akkor csodát ne várj.
ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%

Valószínűleg nem a víz minőséggel van a probléma.

A kérdésre a választ ott keresd, hogy a Coca-Cola, Schweppes, stb. szénsavas üdítő miért veszít rengeteget az élvezeti értékéből, amikor kiment belőle a szénsav? Tulajdonképpen azok is szörpök.

ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
Kérdeztem a víz minőségét, de csak pirosat kaptam. A kérdező úgy fogalmaz, hogy csapvízzel rossz. Tehát mással nem? Akkir nem a szörp a rossz.
ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Mert rossz állapotban vannak a csövek nálad. Cseréld le.


Nálunk teljesen rendben van a víz.

ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
47%
A víz szűrő nem oldja meg a szénsav hiányát, emellett még drága is. Ha valaki a szénsavas üdítőt szereti, hiába variál a szénsav mentes vizekkel.
ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél hozzá szódát az olcsóbb, vízzel tényleg nem a legjobb.
ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!