Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A 3 in 1 kávé gyengébb, mint...

A 3 in 1 kávé gyengébb, mint a főzött kávé?

Figyelt kérdés
10 éve iszok főtt kávét, de úgy döntöttem, hogy életmód váltás miatt leszokom róla. Már jó pár napja nem ittam főzött kávét, de úgy vettem észre, hogy nem is hiányolja a szervezetem, pedig 3-4 csészével megittam belőle minden nap. Ha átszokom a 3 in 1 kávéra az nem fejt ki olyan erős hatást, mint a fekete főzött kávé?
máj. 14. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Vagy igen vagy nem, attól függ melyik hogy van/volt elkészítve.
máj. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg porított kavénak is hasonló a hatása mint főzöttnek.

Inkább kevesebb van benne.

máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszok főzöttet is és 3 in 1 kávét is. Sokkal gyengébb.
máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nézd meg az összetevőit, majd elmegy a kedved. a kávéhoz köze sincs, viszont E-betűs annál több van benne...
máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mimimálisan gyengébb. Viszont nem tudom az életmód váltásban mi van benne, mert a koffeint nem nézve 3 in 1 sokkal egészségtelenebb. Nagyon cukros, nem friss tejjel iszod, ki tudja még milyen összetevőket tartalmaz.
máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal. Persze ez mindenkinél más, de nálam pl ha este 8-kor iszom, később ugyanúgy álmos és fáradt vagyok, és időben is alszom el.
máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!