Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen finom teákat ismertek?

Milyen finom teákat ismertek?

Figyelt kérdés
mostanába nagyon rákaptam..ittam sagat,meg pickwick szilvás fahéjasat kings crownból már az összeset próbáltam finomak:) ti milyet szoktatok?melyik finom?

2012. febr. 29. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Filteres teák közül most azért a Pickwick variációk csomgért vagyok oda, amelyikben a szilvás fahéjas tea is van. Nem mindegyik teáját szeretem a Pickwicknek, sőt, valamelyiket kifejezetten utálom, de azt a 4 fajtát ami abban a csomagban van, nagyon eltalálták.

Ami még nagyon bejön:

Lipton citromos tea, russian erl grey

Millford - cseresznyés-citromos tea

2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a borsmenta és a roibos tea a kedvencem. :)
2012. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szeretem a Milford feketeribizli-cseresznyét, a Naturland klementin-ginszenget, de a kedvencem a Saga eper-birs. :)
2012. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Általában Pickwick teát iszunk (citromos, csipkebogyós, erdei gyümölcsös), Sir morton lila earl grey teát, meg hasonló egyszeű fekete citromos teák.


De semmi joghurtos, fahéjas, mentás ízesítés, az nálam nem való a (jó finom cukros) teába.

2012. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Max ha beteg vagyok, akkor jöhet kamillatea hársfatea ilyenek mézzel, de itt véget ér a teafogyasztási kulturám:)
2012. febr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Almás-fahéjas Pickwick, citromos-borsos roiboos, thüringiai 7-fajta gyógynövény, citromos csalán
2012. febr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lipton zöld tea : Mentás

Saga teák is finomak , de a gyümölcsös pickwickek a legjobbak . A meggyest imádom !!!

2012. febr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sir morton earl greyt iszok, de kiváncsi vagyok mennyivel lehet jobb a twinings earl grey
2012. márc. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fehér tea is nagyon finom.

Earl Grey tea is az egyik legfinomabb.

Én is pár napja kaptam rá nagyon, de még nem próbáltam ki sokat, csak a citromfüvet, a fehéret, az Earl Grey-t meg a Pickwick-ből egy-két gyümölcsöset.

2012. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pickwick: barackos(ez a legkedvencebb!), fehér teák, zöld teák, áfonyás

Sir Morton earl grey

meg én szeretem a gyógyteákat is, szerintem tényleg finomak: levendula, citromfű, borsmenta... ;)

2012. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!