Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tejes tea, szerintetek?

Tejes tea, szerintetek?

Figyelt kérdés

Ittatok már teát tejjel?

Ha igen akkor milyen íze van, finom vagy nem?

Milyen teafilter kell hozzá? Nekem csak gyümölcsös van itthon ezért nem akarom kipróbálni mert az meg lehet nem jó hozzá.



2012. ápr. 12. 20:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
51%
Én még a fekete tea mellé tudnám javasolni a (vietnámi) jázminos zöld teát tejjel és egy kevés mézzel (Kevés!). Szerintem nagyon selymes íze lesz (csak ne édesítsd túl, mert akkor túl édes lesz).
2016. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
67%
Minden nap azt iszom, és én imádom. Egy ír munkatársam úgy csinálja, hogy egy rendes, 3 decis bögrében egy Yorkshire Gold teafiltert (nem tudom, hogy Magyarországon lehet-e kapni, ha nem, a Twinings fekete teája is megteszi) felönt a bögre feléig forró vízzel, otthagyja két percre, mehet bele két cukor, majd a bögre tetejéig tej. Isteni! Ha mindenképp gyümölcsteával akarod csinálni, a Twinings-nek van egy Lady Grey nevezetű teája, enyhén narancsos íze van, az is nagyon finom tejjel.
2017. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
hát egy 9 év után picit késő válasz de szerintem Pesztó ízű😂
2021. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!