Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti milyen kávéval vagy kapucsí...

Ti milyen kávéval vagy kapucsínóval kínáljátok a vendégeiteket?

Figyelt kérdés
Hétvégén vendégek jönnek hozzánk ebédre. Gondolom illik őket megkínálni kávéval vagy kapucsínóval is. Mi nem kávézunk, ezért fogalmam sincs mikor szokás kávét inni, desszert után vagy később? Kávéfőző nincs, NESCAFé-ból melyiket ajánljátok? Hogy kell elkészíteni ? Kapucsínóból melyiket érdemes venni?

2012. jún. 13. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Én pl. espresso fan vagyok, de valszeg, ha valakinél csak olyan szedett-vedett kávé van, amit nem szeretek, kicsit sem érezném, hogy az az ő hibája, simán csak nem kérnék. Nem ezen múlik, hogy jó vendéglátó vagy-e. Az is egy megoldás, hogy előre közlöd velük, hogy mivel nem kávéztok, nincs cuccod, de ha szeretik a Nescafét, szívesen adsz. Nem gáz nem tudni, hogy mit szeretnek, mit nem. :)
2012. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem,mivel ti nem kávéztok senki sem várja el tőletek,hogy megkínáljátok őket ezzel.

Viszont,ha még is a kedvükben akarsz járni,akkor kotyogós kávéfőzőt lehet kapni 800Ft-tól és vehetsz rendes kávét 250g-ost is 600Ft-ért vagy kérj kölcsön kávéfőzőt és akkor csak kávét kell venni.Ezt csak azért javaslom,mert ha máskor is megkínálnád őket,akkor olcsóbb mint mindig Nescafét venni.

2012. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Én se kávézok,de vettem egy kávéfőzőt,kotyogós,700Ft volt :)

És egy 250grammos kávét is (zöld dobozos,anyámék azt isszák)

1 év alatt még nem fogyott el,de legalább nem gond senkit megkinálni kávéval:)

2012. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azzal ne kínálj senkit, bontott kávé max. hetekig hasonlít a bontáskori állapotára. Évek után jobban jár, ha inkább meghívod a kávézóba :)
2012. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3in1 zöld Nescaf-ét iszok én is és mindenki más aki nálam van :D
2012. jún. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Oldd meg így:

[link]

Kávé, desszert egyben letudva, a kánikulában tuti lesz és nagyon fincsi:))

Írd meg, hogy hogy sikerült, ha ezt készíted el!

2012. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!