Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti milyen kávéval vagy kapucsí...

Ti milyen kávéval vagy kapucsínóval kínáljátok a vendégeiteket?

Figyelt kérdés
Hétvégén vendégek jönnek hozzánk ebédre. Gondolom illik őket megkínálni kávéval vagy kapucsínóval is. Mi nem kávézunk, ezért fogalmam sincs mikor szokás kávét inni, desszert után vagy később? Kávéfőző nincs, NESCAFé-ból melyiket ajánljátok? Hogy kell elkészíteni ? Kapucsínóból melyiket érdemes venni?

2012. jún. 13. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha nincs kávéfőző akkor marad a Nescafé, amire rá van írva hogy kell elkészíteni, nem kell hozzá egyetem. Kávézni pedig desszert előtt, illetve után is szokás, kinek mi esik jól.
2012. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Desszert után szoktak kávézni a vendégek, de én mindig főzött kávét csinálok, mert aki ahhoz van szokva, az nem issza meg a Nescafét, ha mégis az lesz, akkor olyat vegyél, amiben 100 % a valódi kévá és vegyél kávétejszint hozzá, az kissé ellensúlyozza a fura ízét. 1 kanál port teszel a csészébe és leöntöd forró vizzel, ennyi az elkészítése.
2012. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Lehet hogy érdemes a szomszédtól/rokonoktól kölcsönkérni e kotyogós kávéfőzőt.

Aki kávézik az tényleg nem szívesen issza meg a nescafét. Én pl. akkor inkább kihagyom.

2012. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
eszpresszó szigorúan... a nescafét hagyjad, nem fogja meginni az, aki rendes kávét iszik. Igen, olyan ebéd után, desszert előtt-után/közbe szokás. Nem tudok én sem jobbat, mint kölcsön kérni valaki főzőjét, mert ezek a félmegoldások nem olyan jók. Vagy, akkor nem is főzöl kávét, bár gondolom szeretnél kedveskedni.
2012. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Úristen, hány éves vagy?
2012. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ha nem isszák meg a Nescafét, akkor finnyásak. Egyszer kibírják, hogy azt kell inni/vagy, hogy kimarad a kávé. Ezen szerintem ne aggódj és nem kell kávéfőzőt kölcsönkérni.
2012. jún. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Ne parázz. Aki sznob annak úgysem tetszik semmi, aki meg kávézni akar, annak az az egy fontos, hogy ne koffeinmentes legyen, amit iszik.
2012. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne az sznobság, vagy finnyásság, ha valaki nem szereti a Nescafé ízét? Jó ideig azt ittam, de mióta főzött kávét iszom, már nem bírom meginni a Nescafét, pedig nem vagyok sznob, proli vagyok. :-)))))
2012. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
igen szerintem sem sznobság jó kávét inni. Én még a török kávét szeretem, pedig az nem egy nagy kunszt, nem is drága és 5 perc alatt megvan és sokáig lehet kortyolgatni. Ez nem sznobság, hanem csak ízlés dolga. És a közízlés az eszpresszót preferálja, ehhez kétség sem fér.
2012. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Ez rendben is van, de a vendéglátódtól nem várhatod el, hogy rendelkezzen mindenki kifinomult (de persze nem sznob xD) ízlésének megfelelő kávéval otthon. Tehát ha akarsz inni egy kávét nála kaja után, akkor megiszod a nescafét is, ha meg finnyáskodsz, az a te bajod. (Oké, nem nevezem sznobságnak. Akkor mi legyen? Bunkóság?)
2012. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!