Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az olcsóbb tea káros?

Juhio kérdése:

Az olcsóbb tea káros?

Figyelt kérdés
Én csak olcsóbb zöld,gyümölcs, illetve fekete teákat szoktam venni. Valaki azt mondta hogy ezek olyan gyári körülmények közt készülnek hogy kb. olyan egészséges mint egy boleeróporos üditő.

2012. dec. 19. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Jahhh, tele van mindenféle szeméttel.

Én csak szálas teát iszom, filterest szinte soha, megvenni drágább, de ha a kilót nézed és számolsz, sokkal olcsóbb!

2012. dec. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jajj, dehogy káros!

Max. gyógyító hatása az tényleg nincsen, de káros miért lenne!?

2012. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért volna káros? A gyengébb minőségű élelmiszer az gyengébb minőségű de miért volna káros? A gyengébb minőségű gyümölcs az káros?
2012. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyik munkatársam előző munkahelyén teákat csomagoltak (filterezték), hááát... Bár azóta is iszom azt a fajtát, de azért másképp nézek rá. Viszont itt is érvényes, hogy az azonos gyárban csomagolt 2 különböző márka terméke valójában ugyanaz... Szóval a drágább nem feltétlenül jobb az olcsónál, de attól még nem lesznek egészségesek és jók. Tisztelet a kivételnek, azért van olyan filteres tea, ami drágább, viszont lehet is rajta érezni a minőségbeli különbséget (szoktam szálas teát is venni, minőségit, szóval azért nagyjából képben vagyok, hogy milyennek is kéne lennie).
2012. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb tea nem káros!
2012. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma már mindenre rá mondják, hogy káros. Ha azt nézzük, a szálas teát is beszennyezhette akármi, akkor az is káros, nem? Ha meg akarnánk óvni magunkat, akkor egy steril szobában ülnénk, steril vizet innánk, meg maximum kenyeret ennénk.
2012. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TappancsMancs ***** válasza:
4 Az a teafilterezés hogy megy?
2013. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TappancsMancs ***** válasza:
Az olcsó gyümölcs teában kérdéses mennyi a gyümölcs? Még ha van is benne egy kicsi az esetleg csak azért van hogy ráírhassák, hogy "... gyümölcs tea".
2013. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TappancsMancs ***** válasza:
Hozzáteszem ennek megfelelően káros.
2013. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!