Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbség maci kávé és...

Mi a különbség maci kávé és maci kávé között?

Figyelt kérdés
Van ugye a henger alakú kiszerelésben, és most pedig papír dobozossal találkoztam, amiben egy tasakban van a kávé. Ezen kívül a dobozon is írja, hogy "próbálja ki maci kávéinkat". Viszont az összetételét olvasva semmi "extrát" nem találtam benne. Ja, még valami. A maci kávé tartalmaz tejport, és valóban bő fele cukor?

2013. ápr. 6. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyártó megegyezik?
2013. ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejport nem tartalmaz, de tényleg fele cukor. Azért szoktam inkább Inka kávét venni, az is ugyanúgy gyerekbarát malátakávé, mint a Maci kávé, csak nincs benne cukor. És még olcsóbb is.
2013. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nah, azt nem tudom. Arra nem is gondoltam.

Viszont megnézni sem tudtam volna, mert a hengeres dobozosról csak tudok, találkozni csak a másikkal találkoztam most.

Mondjuk megnézem ezt ki gyártja.

Multi-cikória Kft. Viszont azt hiszem a másikat is. Mintha a neten azt olvastam volna...de az is lehet, hogy erről írták.

2013. ápr. 6. 22:41
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ.

Az jó hír, hogy nem tartalmaz tejport, ugyanis megvette a férjem. Bár elolvasta az összetevőket, csak gondoltam rákérdezek azért biztos ami biztos alapon.

Az inka sem tartalmaz tejport? Ha nem, akkor minden bizonnyal én is azt veszek miután ez elfogy, mert ez a rengeteg cukortartalom nagyon nem tetszik.

2013. ápr. 6. 22:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, az inka is cikória és maláta keverék?
2013. ápr. 6. 22:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert nem a koffeinmentesség a lényeg, hanem hogy cikória és maláta keveréke legyen:) Tehát nem gyereknek venném, hanem magamnak az ezek jótékony hatása miatt.
2013. ápr. 6. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Az inkában sincs tejpor, cukormentes is. Ezt találtam róla:

Az INKA magas tápanyagtartalmú gabonakávé ital. A kávé ízének élvezetét nyújtja káros hatások nélkül. Élelmi rostokban gazdag, többek között árpát, rozsot és értékes cikóriát tartalmaz. Koffeinmentességének és természetes összetevőinek köszönhetően a gyermekek is 3 éves kortól nyugodtan fogyaszthatják.


Inka gabonakávé előnyei:

Nem tartalmaz mesterséges anyagokat, tartósítószereket, nincsenek benne “E”-k és színezőanyagok.

Élelmi rostokban gazdag, amelyek segítik az emésztést. Inulint tartalmaz, ami segíti az emésztést, valamint a Kalcium felszívódását.

B1 és B2 vitamint és Kalciumot tartalmaz.

Gyerekek 3 éves kortól fogyaszthatják.

Alacsony kalóriatartalma van, egy csésze Inka csak 15 kalória.

2013. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.
2013. ápr. 7. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!