Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi játszódik le annak a...

Mi játszódik le annak a lelkében, aki keresztneves kólát vásárol, vagy hajkurászik?

Figyelt kérdés
Szeretném megérteni, hogy mi abban a jó, ha a saját nevedet láthatod egy palackon. Mit érzel ilyenkor? Miért jó abba energiát fektetned, hogy szerezz egy olyat, amin a te neved van? Segítsetek megérteni azt a rengeteg embert...

2013. máj. 25. 16:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%

Téged ez ennyire frusztrál, hogy már kérdést is kiírsz róla?


Szerintem dugj egyet, az majd feloldja a dühödet.

2013. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy poén b@sszus,ne legyél már ennyire megkeseredett!

Én is multkor olyat választottam ,amin a keresztnevem volt,és tök örültem neki.

Apró örömök az életben!

2013. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Bár szerintem nemsokára kapunk egy tirádát is arról, hogy a kérdező nem érti miért isznak emberek kólát és esznek mekis hamburgereket, amikor ugyanannyi pénzért a mucsajröcsögei Betyár Csárdában egy hatalmas tál brassóit is lehet kapni.
2013. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lehet gúnyolódni, de a magyarázat még várat magára. Mit érzel, ha kisebb-nagyobb nehézségek árán tiéd lesz egy palack, amin a Te neved van?
2013. máj. 25. 16:43
 5/26 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat. A magyarázat hiánya is egyfajta magyarázat.
2013. máj. 25. 16:45
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Na, látod, ez egy jó kérdés :)

Vajon kimossák és évekig őrizgetik?

2013. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Semmi extra érzés nem játszódott le a lelkemben egyszerűen csak de jó hogy az én szép nevem ott van egy palackon mint "márkanév" :)
2013. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
ja igen és nem dobtam ki hanem újratöltögetem innivalóval:)
2013. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fém dobozos van, a párom hozta haza bevásárlás után. Azóta a polcon áll a többi érdekes, különlegesebb italos üvegek/palackok mellett.
2013. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Egyik válaszoló már adott választ a kérdésedre. Ez egy poén, semmi több.

Ha a boltban, ahol épp vásárlok, találnék az én nevemmel palackot, tuti azt venném meg, szimpla poénból, de kifejezetten kutatni nem fogom, hogy vajon hol lehet kapni.

A flakont, ha max. fél literes, akkor megtartanám, mert mindig tartok itthon ekkorát nyáron vinni magammal vizet, de egyébként nem tartanám meg.

A megvételekor semmi extra folyamat nem zajlódna le bennem, mindössze annyi, mint amikor viccel, poénkodik az ember, max. olyan jellegű jó érzés.

Talán arra az érzésre még emlékszel. Mert ugyanis igaza lehet a korábbi válaszolónak, igen megkeseredett, életunt lehetsz.:(

2013. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!