Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek adnának nekem ilyet?

Szerintetek adnának nekem ilyet?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és alkoholmentes sört akarok venni. Ilyen sört szeretnék venni: [link]

A Penny Market-ba van 200Ft-ért. Mivel ez a sör alkoholmentes, szerintetek tudnák venni? Amúgy már egyszer ittam ilyet, nagyon finom sör, bár azt nem én vettem.



2013. máj. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az van rajta, hogy alkohol O százalék, próbáld ki, hogy adnak-e, attól függ, hogy melyik eladó hogyan értelmezi.
2013. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma meg akartam próbálni csak nem volt nálam a személyi igazolványom.
2013. máj. 27. 15:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha elkérték, akkor ezek szerint nem adnak.
2013. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam meg, majd szerdán, mert holnap nem érek rá.
2013. máj. 27. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy alkohol mentes sör. Bárkinek kiadják. Ugyanolyan, mint ha kólát vennél, csak más az ízesítése. Egészen biztosan senki nem fog kérni semmilyen igazolványt, hiszen nincs benne alkohol..
2013. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld pacsi. Majd ha holnap lesz időm akkor elmegyek és veszek sört pizzázás után :)
2013. máj. 28. 20:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Adtak. A személyit nem kérték el. :)
2013. máj. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!