Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondoltok miért isznak a...

Mit gondoltok miért isznak a mai 15-16 évesek alkoholosat?

Figyelt kérdés

Láttam a tök normális osztálytársaimról képet ahogy ízesített meg sima sört isznak meg vízipipáznak, és ezzel tényleg semmi gondom.

De egyik nap amikor bementem a suliba azt mondta az egyik csaj: tegnap, ... buliján nem volt olyan erős a welcome drink mint ,,,-én. Miért kell ez nekik? Segít feloldani a gátlásokat, "divatból" isznak vagy egyszerűen csak szeretik az ízét?(Bármilyen más opció is érdekel.)



2013. máj. 28. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
divat ... régen is volt piálás a fiatalok közt, de nem ilyen tömegesen
2013. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a mai fiatalok isznak, a régiek is ittak. Csak nem volt facebook, hogy megosszák a képeket. Egy része most is csak vagányságból tesz fel ilyen képet és az miatt sztorizgatnak, de kevesebben isznak a látszatnál.
2013. máj. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez a műprűdködés, jól értem, hogy azon lepődsz meg, hogy 16 évesen isznak?


Egy vidéki kisvárosban nőttem fel a 90-es évek végén, szóval a "divat" igazán nem játszott szerepet, de már akkor is mindenki ivott ilyen korban és előtte is jóval, én 13 évesen rúgtam be először.

2013. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam ilyen idős koromba. Mi voltunk a menők, bármit megtehettünk, nem is fogtuk fel a tetteink súlyát.


Azzal miét nincs semmi gondod hogy sima/ízesített sört isznak meg vizipipáznak? Az már teljesen normális 15-16 éveseknél? nem értem.

2013. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen normális. 13 évesen katizni, az nem normális. Majd kinövik.
2013. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!